Malo

  Malo

  Problemem bohaterki cyklu "Metamorfoza uśmiechu" był brak zębów stałych. U Emilii Kołczyńskiej nie wykształciły się zawiązki, przez co została zmuszona do noszenia protezy. O jej nowy uśmiech zadbali lekarze z Malo Clinic. Na czym polegał zabieg? Dlaczego był to jeden z najtrudniejszych przypadków, z jakim musiał się zmierzyć dr Paulo Malo?

  Edyta Kulman - z powodu braku zębów - musiała nosić protezę. To zaniżało jej samoocenę. Postanowiła więc zgłosić się do naszego cyklu "Piękny uśmiech". W klinice przeszła zabieg MaloClinic Protocol. Efekt jest niesamowity. Gośćmi w Dzień Dobry TVN byli: Edyta i stomatolog, właściciel Malo Clinic dr Paulo Malo.

  Dużym problemem Pawła Meja były zęby. Z powodu zaniedbań miał spore ubytki. Postanowił to zmienić. Pomógł mu w tym doktor Armando Lopes z Malo Clinic. Jakie zabiegi przeszedł Paweł? Co sprawiło największe problemy protetykom? Jak Paweł Mej zareagował, kiedy zobaczył nowe zęby? O czym teraz marzy?

  Pewnego dnia Pani Joanna obudziła się bez zębów. Choć ma dopiero 33 lata przez brak uzębienia wygląda na o wiele starszą. W czasie ciąży zachorowała na anemię. Jej przypadek należał do jednych z najtrudniejszych operacji stomatologicznych. Zabieg w Malo Clinic odmienił jej życie. W studiu Dzień Dobry TVN Joanna Skonieczka była naszym gościem. Towarzyszył jej dr Armando Lopez, Kierownik Chirurgii Malo Clinic Warsaw.

  Piotr Brandos samotnie wychowuje synka. Żona wyrzuciła go z domu. Piotr długo walczył o uzyskanie opieki nad synkiem. Teraz postanowił zacząć myśleć o sobie. Brak przednich zębów nie pozwalał mu się uśmiechać. Teraz uśmiech rozdaje każdemu. W studiu Dzień Dobry TVN był naszym gościem, razem z doktorem Armando Lopezem, kierownikiem Chirurgii Malo Clinic Warsaw - autorem jego doskonałego uzębienia.

  Anna Łuczkiewicz problemy z zębami miała od zawsze. Już w wieku 17 lat straciła pierwsze zęby. Potem musiała nosić protezę, co miało istotny wpływ na jakość jej życia. W odzyskaniu jego radości pomógł jej dr Paulo Malo, wynalazca metody All-on-4 Malo Clinic Protocol. W studiu dzień Dobry TVN Ania opowiedziała o nie tylko fizycznych efektach metamorfozy. Towarzyszył jej dr Paulo Malo. Na czym polega jego autorski zabieg?

  Pan Maciej nie był przykładem osoby o zdrowych i pięknych zębach. Klinika Malo Clinic odczarowała go. Kiedyś nie mógł przezwyciężyć strachu przed stomatologiem. Teraz z ochotą wchodzi do gabinetu dentystycznego. W studiu Dzień Dobry TVN był naszym gościem razem z dr. Paulo Malo.

  Ładne, białe i pełne zęby to marzenie każdego. Jak uzyskać ujmujący uśmiech? Pani Barbara to bohaterka naszej metamorfozy. W sukurs przyszła jej klinika Malo Clinic Warsaw. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Barbara Zielińska oraz dr Armando Lopez.

  Nie lubi stawać przed lustrem. Nie uśmiecha się, choć wcale nie jest malkontentem. Eliza Wiącek swoją protezę nazywała "przyjaciółką". Eliza ma dopiero 39 lat. Niedługo weźmie ślub. Dlatego chce podreperować swój przyszły uśmiech. Zobaczcie, jak dzięki innowacyjnej metodzie stomatologicznej można odzyskać radość życia!

  Zęby Mariusza Zasady były w fatalnym stanie. Przysparzało mu to wielu problemów w życiu. Za namową żony postanowił to w końcu zmienić i zdecydował się na wykonanie zabiegu All On 4. Metamorfoza po wizycie w gabinecie stomatologicznym jest spektakularna. Pan Mariusz ma teraz naprawdę piękny uśmiech...

  Świeć przykładem - odrestauruj swój uśmiech! Jeśli chcesz zmienić swój wygląd i masz bardzo poważne kłopoty z uzębieniem - brak zębów, duże ubytki lub bardzo zepsute zęby, to zapraszamy do zgłoszenia się do nas. Wyślij swoje zgłoszenie na adres: metamorfozy@tvn.pl. Prosimy także o załączenie swojego zdjęcia ukazującego Wasz uśmiech.