Mali Giganci

  Mali Giganci

  W 3. sezonie Małych Gigantów jednym z trenerów jest Jarosław Bieniuk. Jak się nazywa jego ekipa? Jak się czuje w roli trenera? Jakim jest ojcem? Czy jego dzieci trenują jakieś sporty? Kim chce być jego córka Oliwia? Jarka gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Pierwszy odcinek nowej serii "Małych Gigantów" już dziś o 17:00. Czym zaskoczy nas ten sezon? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to prowadzącego program Filipa Chajzera i jednego z trenerów Agustina Egurrolę. Czy coś zmieniło się w formule programu? Jak wytłumaczyć dziecku sens porażki? Czym dzieciaki zaskoczyły Agustina Egurolę? I co czuł, kiedy jedno z dzieci z jego drużyny musiało opuścić program?

  Jarosława Beniuka będzie można zobaczyć w kolejnej edycji "Małych gigantów". Do tej pory emerytowany piłkarz stronił od show-biznesu jak tylko mógł. Jak odnajduje się w tym świecie? Co skłoniło go do udziału w programie?

  Paulina Krupńska, która została trenerką "Małych gigantów", w lipcu 2016 roku urodziła córeczkę. Co Antosia odziedziczyła po mamie, a co po tacie, Sebastianie Karpielu-Bułecce?

  Roma Gąsiorowska-Żurawska, Paulina Krupińska i Jarosław Bieniuk zostali trenerami w kolejnej edycji "Małych Gigantów". Jak podchodzą do swoich nowych ról? Czy dzieci Jarka Bieniuka wykazują talenty artystyczne? Dlaczego Roma Gąsiorowska-Żurawska lubi pracować z dziećmi? Jak Paulina Krupińska wychowuje swoją córkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Piotr Rubik w "Małych Gigantach" spotkał - jak mówi - wspaniałe solistki, które zaprosił do współpracy. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiły Amelia, Oliwia i Alicja, a akompaniował im Piotr Rubik. Posłuchajcie piosenki z płyty "Karuzela z marzeniami" i... powróćcie do czasów dzieciństwa. Podoba się Wam?

  Zwycięzcą drugiej edycji Małych Gigantów została drużyna Anny Dereszowskiej. „Kadrę Anki”, czyli: Michała Woińskiego, Zosię Denisiuk, Dominikę Ptak i Helenę Juszkiewicz gościliśmy w Dzień Dobry TVN. W studiu towarzyszył im Filip Chajzer. Powiedzieli o: emocjach związanych z wielkim finałem i swoich ulubionych występach. Filip i Piotr pokazali przy okazji, jak świetnymi są tancerzami, a my dowiedzieliśmy się, kogo nazywają "różowym pociskiem miłości" ;)

  Już dzisiaj wielki finał Małych Gigantów. W Dzień Dobry TVN gościliśmy jurorkę programu Katarzynę Bujakiewicz, która podsumowała drugą edycję programu. Zdradziła również, co nas czeka w ostatnim odcinku i jak ją zmienił udział w programie.

  Dziś wieczorem półfinałowy odcinek "Małych Gigantów". Które drużyny mają największe szanse na finał? Czy będą to "Chyżaki"? Co załoga Grzegorza Hyżego przygotowała na wieczorny występ? I czego Weronika Skorupa, Dagmara Chmielowska, Martyna Chmielowska i Jeremiasz Cieniewicz nauczyli się od swojego trenera?

  Na naszej kanapie: Anna Dereszowska, Michał Woiński, Zosia Denisiuk, Dominika Ptak i Helenka Juszkiewicz czyli Kadra Anki! Co, młodzi uczestnicy, zaprezentują nam, dziś o 20.00, w programie "Mali Giganci"? Jak Anna Dereszowska odnajduje się w roli trenera młodych talentów, czy Kuba Wojewódzki mógłby wystąpić, w programie, jako uczestnik? :)

  Na dzieci można liczyć - one zawsze, z rozbrajającą szczerością, powiedzą prawdę o tym, co dzieje się w ich domach. Nie zawiedliśmy się i tym razem - dzieci uczestniczące w Małych Gigantach powiedziały, jak w ich domach wyglądają przygotowania do Wielkanocy. Zobaczcie, kogo wychwalały, a kogo "wkopały" ;)

  Uczestnikom drugiej edycji Małych Gigantów nie brakuje talentu, dzięki któremu w przyszłości mogą zostać gwiazdami. O tym, jak dziecięce marzenia mogą zaprowadzić do wielkiej kariery rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: Natalią Klimas, Pauliną Holtz i Łukaszem Zagrobelnym. Oni wiedzą to najlepiej, ponieważ ich przygoda ze sceną także sięga dziecięcych lat.

  Kolejny odcinek 2. edycji programu "Mali Giganci" już dziś o 20 w TVN. My postanowiliśmy sprawdzić, co dzieje się u uczestników pierwszej edycji. Na naszej kanapie usiadł Piotr Rubik i czwórka fantastycznych „Małych Gigantów”, którzy wspólnie z nim nagrywają teledysk. Jak wygląda ich życie po programie?

  Studio Dzień Dobry TVN odwiedziła Agnieszka Chylińska. Wokalistka i jurorka "Małych Gigantów" w rozmowie z naszymi prowadzącymi oceniła tegoroczną edycję programu. Czym różni się ona od tej poprzedniej? Czy dzieciaki są bardziej przygotowane? Jak maluchy radzą sobie z emocjami? I jak Agnieszka ocenia Magdę Mołek w roli opiekuna jednej z drużyn?

  Ruszyła druga edycja Małych Gigantów. Kapitanem drużyny Hyżaków jest gość Dzień Dobry TVN Grzegorz Hyży. Czy to, że wokalista jest ojcem pomaga mu ogarnąć maluchy? Zapytaliśmy go również, jaki ma pomysł na sukces swojej drużyny i czy pracuje nad płytą.

  Na naszych kanapach rozsiadła się, bardzo bojowo nastawiona, "Soni paka", czyli Kasia Ryndak, Piotr Zamudio, Wiktoria Januszewska, Alicja Kowalska i Sonia Bohosiewicz. Czy aktorka rzeczywiście trzyma swoich podopiecznych w piwnicy,... i karmi szpinakiem? "Mali Giganci" już dziś o 20.00 w TVN!

  W nowej ramówce TVN na antenę powracają "Mali Giganci". W programie zobaczymy występy taneczne i wokalne. Czeka nas także wiele nowości, między innymi pojawią się nowi trenerzy. Dlaczego podjęli się takiego wyzwania, jakim jest udział w programie? Czy między grupami wywiązała się rywalizacja? Czy osobiste doświadczenia rodzicielskie pomogły trenerom na planie? Zapytaliśmy o to: Magdę Mołek, Annę Dereszowską, Sonię Bohosiewicz, Marcina Perchucia oraz Kubę Wesołowskiego.

  Niedługo na antenie TVN ruszy druga edycja Małych Gigantów. Za kulisami programu była "podjarana" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Z jurorami, prowadzącym i trenerami rozmawiała o pracy na planie. Zobaczcie, jaki apel do rodziców miała Agnieszka Chylińska, a jaki do jurorów - Magda Mołek.

  Wiosną na antenę TVN wraca program "Mali Giganci". Piotr Rubik w pierwszej edycji show był opiekunem grupy uczestników. Dlaczego nie wystąpi w najnowszej odsłonie programu? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy... To już koniec wakacji. Czas wrócić do szkolnych obowiązków. Podczas inauguracji nowego roku szkolnego towarzyszymy dziś z kamerą Małgosi Mundzik. Uczestniczka „Małych gigantów” idzie już do drugiej klasy. Czy cieszy się z powrotu do szkoły? Z Małgosią porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.

  Nagrodą dla zwycięzców programu Mali Giganci był wyjazd do Disneylandu, dlatego ekipy, które dostały się do finału dawały z siebie wszystko, aby wygrać. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła drużyna Piotra Rubika i to ona wybrała się do czarodziejskiego świata Disneya. Czy dzieci były tam pierwszy raz? A Piotr Rubik? Co im się najbardziej podobało? Czy Piotr kontynuuje współpracę z Kliką?

  Za tydzień Dzień Dobry Wakacje spędzimy z: Piotrem Rubikiem, który przywiezie nam Małych Gigantów z Disneylandu oraz z Hozierem. Szykujecie się także na czat z Honey, która za chwilę wydaje nową płytę. Widzimy się za tydzień. Zapraszamy!

  Lato to dobry czas, aby aktywować dzieci do zabaw ruchowych. Czy zgadzają się z tym goście Oliviera Janiaka aktorka Aneta Todorczuk-Perchuć i Alicja - uczestniczka programu "Mali Giganci"? Co do tej pory robiły w wakacje? Jak można spędzać czas z dzieckiem na plaży?

  Olivier Janiak i Angele z "Małych Gigantów" spotkali się, w strefie Kubusia, na plaży w Świnoujściu. Jak wolny, wakacyjny czas spędza młoda adeptka akrobatyki? Zobaczcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś finalistkę programu "Mali Giganci" Alicję Regę. Jak Wam się podoba jej wykonanie "I will love again"? Przypominamy, że już dziś o 20.00 specjalny odcinek, w którym mali artyści powalczą o nagrody indywidualne! Zapraszamy!

  Finał Małych Gigantów już dzisiaj wieczorem na antenie TVN. W Dzień Dobry TVN gościliśmy: kompozytora Piotra Rubika, część jego kliki: Olivię Wieczorek, Ninę Nowakowską i Adama Dróżdża oraz Wiktorię Gąbkę z drużyny Czadersów. Jakie zadanie będzie musiał wykonać kompozytor podczas finału? Jakie ma plany po zakończeniu programu? Czy wiążą się one z uczestnikami Małych Gigantów?