makijaż na Halloween

    makijaż na Halloween

    Wielkimi krokami zbliża się Halloween. Choć większość z nas spędzi ten wieczór nie na imprezie, a w zaciszu własnego domu, nic nie przeszkadza w stworzeniu sobie niezwykłego klimatu w gronie najbliższych. Świetnym urozmaiceniem jest np. makijaż ciała, który przeobrazi nas w magiczne istoty. Jak go wykonać?

    Do Halloween zostało kilka dni. Nie trzeba kupować, czy wypożyczać strojów. Można zrobić je samemu w domu. Jak? Swoją wiedzą podzieliła się z nami blogerka Ania "Made by ruda". Z kolei o halloweenowym makijażu opowiedziała Jagoda Erol. Jakich kosmetyków i farb używać, by makijaż trzymał się cały wieczór? Pracy dziewczyn przyglądała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

    W kawiarence na rogu Hożej i Marszałkowskiej zorganizowaliśmy dla dzieci halloweenową zabawę. Było sporo atrakcji. Iluzjonista Jędrzej Bukowski zaprezentował kilka sztuczek, wizażystka Maja Adamiak wykonała makijaże halloweenowe, a blogerka Katarzyna Mistacoglu pokazała, jak przygotować halloweenowe lampiony z dyni.

    Red Lipstick Monster prowadzi videobloga cieszącego się dużą popularnością wśród osób, które chcą poznać sztukę makijażu. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej pokazała, jak wykonać ciekawy makijaż na Halloween.