Magdalena Żuk

  Magdalena Żuk

  "Każda z osób, która miała z nią styczność wiedziała, że coś jest nie tak, że dziewczyna nie zachowuje się tak jak inny turysta" - powiedział w Dzień Dobry TVN Jarosław Jabrzyk szef redakcji programu "Superwizjer". Jakie nowe fakty na temat śmierci Magdaleny Żuk udało się odkryć? "W tej sprawie są pewne tylko dwie rzeczy: to, że Magdalena Żuk nie żyje i to, że jej rodzice zostali z ogromnym bólem i cierniem" - stwierdził Łukasz Frątczak, dziennikarz programu "Superwizjer". Czy kiedykolwiek dowiemy się, co naprawdę wydarzyło się w Egipcie?

  Wystarczyła zbieżność nazwisk i powierzchowne podobieństwo, by dziennikarz Artur Włodarski został okrzyknięty ojcem Markusa W., chłopaka zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk. W jakich okolicznościach dowiedział się, że jest posądzany o bycie ojcem Markusa W.? Jak na to zareagował i, jak się czuje będąc obiektem zainteresowania Internautów w całej Polsce? Czy ludzie mu grożą? Artur Włodarski był gościem Anny Klaczyńskiej-Maciejowskiej i Andrzeja Sołtysika w studiu Dzień Dobry TVN.

  W Dzień Dobry TVN dziennikarz "Uwagi" Tomasz Kubat opowiedział o swojej podnóży do Egiptu. Prowadził tam śledztwo dziennikarskie w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Jak wyglądał szpital, w którym przebywała Polka? Czy rzeczywiście po przyjeździe do Egiptu zaczęła się dziwnie zachowywać? I czy miała za sobą leczenie psychiatryczne? Zobaczcie!

  Zabójstwo, samobójstwo, narkotyki, choroba psychiczna, skrzep w mózgu... Nie sposób zliczyć teorii dotyczących powodu śmierci Magdaleny Żuk. Czy szum wokół sprawy w końcu ucichnie, a śledczy będą mogli zająć się pracą? W Dzień Dobry TVN dziennikarka Uwagi Edyta Krześniak powiedziała, dlaczego śledztwo w sprawie tragedii w Egipcie jest tak skomplikowane.

  Śledztwo kryminalne w sprawie śmierci Magdaleny Żuk prowadzi cała Polska. Na temat tragicznego zdarzenia w Egipcie chętnie wypowiadają się nie tylko dziennikarze i detektywi, ale również internauci. Kto powinien zająć się sprawą? W Dzień Dobry TVN dziennikarka Uwagi Agnieszka Madejska powiedziała o swoim spotkaniu z chłopakiem Magdaleny - Marcusem. Czy miał związek z podobną sprawą zaginięcia sprzed paru lat?