Magdalena Ogórek

  Magdalena Ogórek

  Magdalena Ogórek wzięła udział w akcji, której celem jest promowanie profilaktyki nowotworowej ratującej życie kobiet. Co sprawiło, że postanowiła się w nią zaangażować? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Która z polskich gwiazd jest zakompleksiona? Czy każdą niedoskonałość natychmiast korygują u chirurga plastycznego? Jak gwiazdy radzą sobie z kompleksami? Zobaczcie, co powiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej: Magdalena Ogórek, Anna Powierza, Renata Dancewicz, Magdalena Modra, Norbi i Mateusz Banasiuk.

  Magdalena Ogórek, była kandydatka na urząd prezydenta RP, w czasie rozmowy w Dzień Dobry TVN porównała się do Hillary Clinton. Co łączy obie Panie? Co Magdalena Ogórek sądzi o uzyskanym wyniku? Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Z jakich powodów odcina się od partii, z ramienia której startowała w wyborach? Czy ma żal do Leszka Millera?

  W prasie pojawiło się sporo artykułów, w których krytykowano Premier Ewę Kopacz za wprowadzenia do rządu swoich "politycznych koleżanek", żartowano z wypowiedzi Elżbiety Bieńkowskiej, czy wyrażano zdziwienie z powodu wystawienia Magdaleny Ogórek w wyborach prezydenckich. Czy kobiety, które zajmują się polityką są traktowane mniej poważnie niż mężczyźni? Porozmawialiśmy o tym z: radczynią prawną Weroniką Marczuk, socjologiem Karoliną Wigurą, blogerką Justyną Napiórkowską i pisarką Grażyną Plebanek, które gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Był już Latający Potwór Spaghetti. Teraz przyszedł czas na grupę Wyznawców Słońca. Czy każdy może zarejestrować związek wyznaniowy? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: duchowni Wyznawców Słońca - Łukasz Zalega oraz Bartosz Wójcikiewicz. Czy mają swoją świątynię? O komentarz w sprawie nowych związków wyznaniowych poprosiliśmy historyka kościoła Magdalenę Ogórek.

  Tarot ma swoich zagorzałych zwolenników jak i przeciwników. Jedni uważają, że z kart można wyczytać przyszłość – inni, że tarociści to naciągacze i hochsztaplerzy. W studiu Dzień Dobry TVN spotkali się reprezentanci dwóch opozycyjnych obozów: trocistka Anna Świerczewska oraz naukowiec i historyk kościoła Magdalena Ogórek. Czy, według Kościoła Katolickiego, korzystając z kart tarota popełniamy grzech i możemy zostać opętani?

  O planowaniu rodziny i wychowaniu dzieci rozmawialiśmy z muzykiem Robertem Litzą Friedrichem i historykiem kościoła Magdaleną Ogórek. Czy dzieci z rodzin wielodzietnych rzeczywiście mają trudniej? Co jest najważniejsze w życiu?