Magda Mołek i Marcin Meller

  Magda Mołek i Marcin Meller

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN wyjątkowi goście: Danuta Stenka i Piotr Głowacki - czy możliwa jest miłość na całe życie? W programie także: właśnie obchodzi 90 lat, a mimo to jest w świetnej formie - sprawdzamy, co z okazji urodzin porabia Myszka Miki. A w naszej kawiarence równie kultowy: Years & Years - brytyjski zespół z ponad pół miliardem wyświetleń w sieci. Do zobaczenia w niedzielę o 8.00.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN wyjątkowi goście: w Światowy Dzień Wcześniaka - Jurek Owsiak - dlaczego ci najmłodsi są w jego sercu i głowie każdego dnia? Oprócz tego: Michał Czernecki - tylko nam zdradzi, czy miałby ochotę zmienić swój zawód. A na koniec: prosto z list przebojów Paweł Domagała z muzycznym hitem, który stał się miłosnym manifestem Polaków. Startujemy o 8.00.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Rubiki cztery, czyli jak znany kompozytor dyryguje swoją rodziną? W programie także: wizjonerzy, reżyserzy, bracia - o swojej słodko-gorzkiej relacji z Andrzejem - Janusz Kondratiuk. Następnie: Katarzyna Nosowska - co zmieniła w sobie po 40.? Startujemy o 8.00!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: zaskakujące spotkanie, w Londynie rozmawiamy z człowiekiem, który nie czuje się ani kobietą, ani mężczyzną - czym jest nullifikacja? Następnie miłość ponad wszystko - Fit Lovers o tym, jak popularność wpływa na ich życie i związek. Oprócz tego: gwiazdy w nowych rolach - Magdalena Popławska - filmowo, Magda Boczarska i Bartłomiej Topa - serialowo. Czym nas zaskoczą tym razem? Bądźcie z nami o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Edyta Górniak z synem Allanem - zdradzi, jakie nowe wyzwania czekają na nią jako mamę i artystkę. Następnie: artysta, który zawsze zaskakuje i u którego nic nie jest na zawsze - czy Dawid Podsiadło zmienił zawód? Bądźcie z nami o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: polski talent w ukraińskim X-Factor - kim jest Szymon Grzybacz, o którym będzie jeszcze bardzo głośno? Następnie wraz z Sonią Bohosiewicz, Anną Głowacką, Josem Torresem i Zygmuntem Chajzerem rozkręcamy taneczną imprezę - czy Polacy czują cha-chę? W programie także: kobieta wielkiej wiary, co jeszcze w planach ma siostra Michaela Rak, która mając zaledwie trzy złote otworzyła hospicjum? A na naszej scenie energia radości i młodości - Michał Szczygieł i Chiara. Startujemy o 8.00!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: najmilszy człowiek w Hollywood - Steven Spielberg u nas po polsku i o Polsce. Oprócz tego Marta Wiśniewska z nastoletnim Xavierem i Fabienne - jak wygląda ich życie z dala od show-biznesu. A także złota dziewczyna: Kylie Minogue o nadchodzącej 50-tce i miłości w swoim życiu. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Natalia Kukulska - artystka, mama, żona - co ją napędza do aktywności na tylu przestrzeniach życia? Następnie: reżyserka "Twarzy" Małgorzata Szumowska - jak nakręcić film, który zachwyci Europę? A potem sportowe gwiazdy: Joanna Jędrzejczyk tuż przed walką, w której chce odebrać mistrzowski pas, Jerzy Dudek na mecie morderczego ultramaratonu na Saharze, a nasza kamera na Ukrainie, w rodzinnych stronach nowego kadrowicza Tarasa Romanczuka. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Martyna Wojciechowska inspiruje kobiety i te, które się dopiero nimi staną - jak dziewczynkom przekazywać pozytywne wzorce? Następnie: kumple z boiska, czyli Majdan, Świerczewski i Iwan o swojej kawalerskiej przeszłości. Oprócz tego mężczyzna, który zbudował roborękę dla swojej córki, a u nas Ewa Błaszczyk o tym, ile rodzice są w stanie zrobić, aby wyleczyć swoje dziecko. A na koniec: legenda polskiej mody - Jerzy Antkowiak i jego piękne modelki. Bądźcie z nami o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: od 8 lat pikantna, ostra, a czasem słodka - Magda Gessler o tym, czy czuje się kuchenną rewolucjonistką. A potem orkiestra klasyczna w samym sercu Afryki, czyli JIMEK i jego nowy gorący projekt. Następnie: tajemnice otrucia w Londynie byłego rosyjskiego agenta wywiadu. W programie także Gromee z piosenką, z którą ma szansę podbić Europę. Startujemy o 8.00. Zapraszają Magda Mołek i Marcin Meller.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Kinga Rusin - jak wyglądają przygotowania do wielkiej oscarowej gali? W programie także: Iron Majdan, czyli najbardziej gorąca medialnie para w swoim żywiole. Następnie przedstawiamy kolejnych niesamowitych lekarzy - jak udało im się uratować rękę chłopca pogryzionego przez psa? W programie także: Starmach i Gessler o dzieciach, które mają duży apetyt na życie - w studiu wraz z Natalią i Julią, które wygrały poprzednie edycje MasterChefa Juniora. Startujemy o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Małgorzata Kożuchowska o życiowych zakrętach, z którymi wiele kobiet musi się borykać. W programie także: gra godna Srebrnego Niedźwiedzia - u nas Kościukiewicz, Podsiadlik i Gorol - aktorzy, których Twarz zachwyciła filmową Europę. Oprócz tego: Simone Moro - najlepszy himalaista świata i przyjaciel Denisa Urubko. A potem Filip Chajzer o nowych wyzwaniach zawodowych, które go wręcz zahipnotyzowały. Bądźcie z nami o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: prywatnie i zawodowo, czyli Zbigniew Zamachowski od A do Z - czego nie wiemy o jednym z bardziej lubianych aktorów? W programie także Michał Piróg na tropie samochodów przyszłości - dlaczego elektryczne auta bez spalin i hałasu są tak mało popularne w Polsce? A na koniec na naszej scenie: Julia Pietrucha. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: zapracowana artystka i mama - Patrycja Markowska - tuż przed wyjazdem na trasę koncertową. Następnie Michelle Williams o kontrowersjach wokół jej ostatniego filmu, w którym Kevina Spacey zastąpił inny aktor. A potem: kobiece gaże w Hollywood - Grażyna Torbicka o tym, dlaczego są mniejsze niż innych kolegów po fachu. A na koniec: czy będzie następcą Tomasza Golloba? Tylko u nas skazany na żużel - Patryk Dudek. Startujemy o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Domańska i Czernecki o tym, że miłość można spotkać wszędzie - nawet w urzędzie skarbowym. Następnie Michał Szpak śpiewająco i w nastroju do rozmowy - zapraszamy na występ i czat z wokalistą. A na koniec Winston Churchill - od teraz będzie miał twarz nominowanego do Oscara Gary'ego Oldmana - aktor o największym wyzwaniu w swojej karierze. Bądźcie z nami w sobotę o 8.00. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Topa i Bobrowski - 22 lata znajomości, a oni wciąż się lubią - u nas o swojej męskiej przyjaźni. Oprócz tego - czy świętość i seks mogą iść w jednej parze? W pewnej rodzinie - tak. Tylko u nas - córka prof. Lwa Starowicza, która maluje obrazy o religijnej tematyce. W programie także: prosto z prób do sylwestra - Perfect. A potem prosto ze sportowego parkietu - Wilfredo Leon - gwiazda kubańskiej siatkówki i już niedługo polskiej reprezentacji.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: wokalistki, które rozkręcą każdą imprezę - Beata Kozidrak i Kasia Kowalska o wspólnych planach na sylwestra. A potem Polacy zwierzają się Filipowi Chajzerowi, jak spędzą swoją ostatnią noc w roku. A na koniec Łukasz Simlat - wielki aktorski talent i bardzo tajemnicza postać - co z okazji 40. urodzin życzą mu koledzy po fachu?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN - nie tylko na zimowe dni - pogodny Andrzej Piaseczny! Jak przez lata zmienia się on i jego muzyka? W programie także: międzygalaktyczny hit znów wśród swoich ziemskich fanów. Tylko u nas: bohaterowie najnowszej części "Gwiezdnych wojen". A na naszym czacie: Grzegorz Hyży - gwiazda tegorocznego sylwestra TVN - o karierze, rodzinie i planach na święta.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Piotr Adamczyk w roli, w której pokochali go Polacy - na czym polega magia trzeciej części Listów do M.? Oprócz tego: miłość w wyższych sferach - czyli, co o zaręczynach księcia Harry'ego myślą Brytyjczycy? A na koniec zespół Lady Pank, który od 35 lat inspiruje kolejne pokolenia. Zapraszamy na program o 8.30 w imieniu Magdy Molek i Marcina Mellera!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Salman Rushdie - autor głośnych "Szatańskich wersetów", za które grożono mu śmiercią. W programie także: 127 listów i bardzo prywatne oblicze Ireny Jarockiej - dlaczego mąż zdecydował się je opublikować? A na koniec: ogień na scenie - rockowi i nastrojowi Bracia. Bądźcie z nami w sobotę o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN inspirujące spotkania! Agata Buzek o tym, co ważne w życiu. A Joanna Jędrzejczyk o smaku porażki, którą można zamienić w sukces. Oprócz tego: american dream Marcina Prokopa. Oraz Anita Lipnicka - czy zadomowiła się już w Polsce? Zaczynamy o 8:30! Na program zapraszają Magda Mołek i Marcin Meller.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Ben Affleck - hollywoodzki gwiazdor jako ojciec. W programie także: Mariette Lindstein o swojej ucieczce z Kościoła Scjentologicznego. Zbigniew Zamachowski o tym, co wciąż go napędza w pracy aktora, a Jarosław Bieniuk na treningu. Czy boisko i sala prób to jedno i to samo? Bądźcie z nami w sobotę od 8:00!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: jeden z trzech najlepszych polskich kolarzy i zawodnik jednej z najlepszych drużyn świata - Maciej Bodnar zawodowo i prywatnie. A potem: ponadczasowa Maryla Rodowicz o życiu, które samo pisze jej kolejne hity. W programie także: być jak Anna Lewandowska, czyli jak motywuje trenerka. A potem nowa jurorka w Małych Gigantach - Sonia Bohosiewicz o tym, dlaczego lubi pracować z dziećmi. Bądźcie z nami o 8.30. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: jeden talent to za mało, czyli Mateusz Banasiuk ze swoimi niezwykłymi rodzicami i siostrami. W programie także kreatywna i niepokorna twórczo Kasia Nosowska - o swoim nowym środku wyrazu artystycznego, który zachwycił nie tylko jej fanów. A na koniec: romantyczna twarz Listów do M 3 i nowa zakochana para - Magdalena Różczka oraz Borys Szyc. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: piękna kobieta o stalowej pięści i delikatnym sercu - jak wygląda polskie życie Sashy Sidorenko? Oprócz tego: Pakistan - następny przystanek Martyny Wojciechowskiej i kobiety, którym świat zmienił się w ciągu sekundy. W programie także: Marcin Dorociński u boku syna Mela Gibsona. A na koniec bardzo energetyczna Marina Łuszczenko-Szczęsna o muzyce i życiu. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: uwielbiana przez Polaków, kochana przez fanów - u nas taka, jaką znała ją mama. O Ani Przybylskiej opowie jej mama Krystyna Przybylska. W programie także: Maja Ostaszewska o roli, którą napisano specjalnie dla niej. A n koniec: niezwyczajna miłość - Martyna Wojciechowska spotyka się z Japończykiem zakochanym w... lalce. Po osiemnastu latach znowu razem! Tylko: u nas Kayah i Goran Bregović. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: Dziki Zachód i bizony w polskim wydaniu. Leszek Lichota z rodziną na tropie żubrów w Puszczy Białowieskiej. W programie także: Małgorzata Kożuchowska po wakacjach, a Monika Borecka przed życiowymi wyzwaniami Co aktorkę zaskoczyło w życiu jej bohaterki? A na koniec: na naszej scenie akordeon w rękach genialnego Marcina Wyrostka. Bądźcie z nami w sobotę od 8:00! Na program zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Niedzielny poranek w Dzień Dobry TVN spotkanie z mistrzem! Robert Lewandowski trenuje opowiadanie bajek. W programie także pierwszy w historii wywiad dla polskich mediów: tylko u nas Take That i powrót gigantów. Oprócz tego hollywoodzka Jessica Chastain o Polce Antoninie Żabińskiej. A na koniec Tomasz Oświeciński i Piotr Kędzierski o tym, że na wagary zawsze jest dobry moment. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszamy w imieniu Magdy Mołek i Marcina Mellera.

  Sobota w Dzień Dobry TVN. Zazwyczaj w muzeum, ale specjalnie dla nas w domu! Anda Rottenberg - pierwsza dama polskiej sztuki prywatnie. Oprócz tego: Maciej Damięcki i Maciej "Gleba" Florek o wyższości niskich mężczyzn. Jakie Gyllenhaal o spotkaniach z kosmitami. A także naturalnie i ekologicznie: Agnieszka Cegielska i Kinga Rusin - jak dbać o nasze środowisko? Bądźcie z nami od 8:00! Zapraszamy w imieniu Magdy Mołek i Marcina Mellera.

  W niedzielny poranek w Dzień Dobry TVN komisarz Olaf Lubaszenko - czy lubi rozwiązywać zagadki kryminalne z innej epoki? Oprócz tego: Orłoś, Morozowski i Wellman o swoim krótkim romansie z kinem. A także polska historia, która zainteresowała Hollywood - tylko u nas Teresa Żabińska - córka małżeństwa, których piękną postawę w czasie wojny uwieczniono w filmie Azyl. Startujemy o 8.30. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.