Madox

  Na zakończenie naszego porannego spotkania z Państwem, na dachu studia Dzień Dobry Wakacje, wystąpił Madox z utworem "Les Roses Noires". Jak Wam się podobało?

  Nagość to sprawa bardzo intymna, skrupulatnie chowana przed światem zewnętrznym. Jednak dla naszych gości ciało to często narzędzie pracy. dające im możliwość wyrazu artystycznego i wyrażania emocji. Czy nigdy nie odczuwali wstydu? Naszymi gośćmi byli: Michał Baryza i Madox.

  To będzie 12 odcinków "wielkiej, krwawej, muzycznej wojny" prowadzonej pod czujnym okiem Piotra "Kędziora" Kędzierskiego i Natalii Jakuły oraz komentowanej przez "Abstrachuje"! Pierwszy pojedynek stoczą: Hardkorowy Koksu i Madox. Kto wygra? Oglądajcie „Lip Sync Battle Ustawka” - program, który rozwali system! :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś Madox z najnowszym singlem "Warszawski sen". Jak Wam się podoba?

  Gościem Dzień Dobry Wakacje był wokalista i skandalista Madox. Fani programu "Mam Talent" pamiętają go nie tylko z ładnego głosu, ale również z miłości do francuskiego repertuaru i niezwykłej urody. Właśnie kończy pracę nad swoją drugą płytą. Jaki tytuł będzie miał pierwszy singiel, który będzie promował najnowszy album? Czy utwory będą w języku polskim? Kiedy album pojawi się na rynku? Czy marzy o karierze we Francji?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mateusza Magę i Madoxa, którzy - jak mówi Anna Kalczyńska - są unikalnym połączeniem cech kobiecych i męskich. Jak na ich subtelny, nieco bardziej kobiecy wygląd reaguje otoczenie? Jak odbierają ich ludzie? I jak Madox i Maga radzą sobie z hejtem?

  Gwiazda drugiej edycji programu „Mam Talent”, kompozytor, wokalista, autor tekstów, skandalista. Właśnie skończył studia dziennikarskie. Zapamiętany przede wszystkim z niezwykłej, nietypowej i androgynicznej urody. Właśnie kończy pracę nad swoją drugą płytą. Jaki będzie nowy Madox? O tym w TVN Cafe powiedział sam artysta. Kiedy na półkach sklepów płytowych zobaczymy jego nowy krążek?

  Bądźcie z nami w najbliższą sobotę, a w programie: artysta w każdym calu i nutce! Tylko u nas: pióra, spinki i szafa pełen partytur... Mistrza Maksymiuka. Następnie: czy uroda jest gwarancją sukcesu? Saszan – o kompleksach współczesnych nastolatek. Poznacie też następcę Roberta Kubicy, a Olga Borys będzie krzątać się po naszej kuchni. Zapytamy też Kamila Durczoka, Wojciecha Kuczoka i Krzysztofa Respondka o to, dlaczego Ślązacy są z siebie dumni. W programie także: Benedict Cumberbatch o zbliżających się Oscarach. Na naszym czacie zasiądzie Madox. Zapraszamy o 8:30 w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Krzysztof Zalewski wykonał utwór "Zboża". O jego płycie Marcin Prokop powiedział, że jest jedną z najlepszych płyt ubiegłego roku. Podzielacie zdanie Marcina?

  Na jakiś czas znikął ze świata polskiego show biznesu. Jego obecność prawie zawsze wywoływała kontrowersje. Madox, bo o nim mowa, powraca z ziemi francuskiej do polskiej. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o nowym albumie, czy ucieka z Polski, czemu inspiracje czerpie z Francji oraz o zdefiniował własne postrzeganie płci i tożsamości płciowej.

  Marcin "Madox" Majewski na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił z piosenką „Why”, czwartym singlem, promujący debiutancką płytę "La Revolution Sexuelle". Jak Wam się podoba?

  Na naszych kanapach w studiu Dzień Dobry TVN zasiedli uczestnicy popularnych programów typu talent show: "You can dance" i "Mam talent" oraz popularnego kiedyś "Idola". Zgłosili się do tych programów, bo marzyli o karierze. Jak wygląda ich życie teraz, gdy nie są już w świetle reflektorów? Jak wykorzystali swoje "pięć minut"? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Madox, Sławomir Uniatowski, Kacper Sikora i Rafał Roofi Kamiński?

  Znana tancerka i projektantka podjęła się kolejnego wyzwania - postanowiła zrealizować film modowy według swojego scenariusza. Jaki udział w nim będzie miał Madox? Zobaczcie sami!

  Album Kamila Bednarka na 1 miejscu najlepiej sprzedających się albumów! "Rewolucja seksualna" według Madoxa. Takie nagłówki wiadomości towarzyszyły sukcesom uczestników programu "Mam Talent". W studiu Dzień Dobry TVN Kamil Bednarek i Madox opowiedzieli o tym, jak wykorzystać szansę, którą daje udział w programie typu talent-show.