Maciej Wróblewski

  Maciej Wróblewski

  Włosy nie lubią wysokich temperatur. Jak zatem umiejętnie używać prostownicy, aby ich nie zniszczyć? Czy każdy rodzaj włosa może być potraktowany przez to urządzenie? Czy można prostować włosy codziennie? O tym w Dzień Dobry TVN mówił stylista fryzur Maciej Wróblewski.

  Są fryzury i kolory, które postarzają. W Dzień Dobry TVN pokazał nam je fryzjer Maciej Wróblewski. Jak zatem stylizować włosy, aby nie dodać sobie przy tym lat?

  Niedawno Grzegorz Krychowiak został przyłapany na kupowaniu butów dla swojej ukochanej Celi i siebie. Podobno piłkarz należy do wyjątków, bo dla wielu panów zakupy odzieżowe to istna tortura. Czy to prawda? O zdanie poprosiliśmy gości Dzień Dobry TVN: stylistkę Zofię Ślotałę, stylistę fryzur Macieja Wróblewskiego i publicystkę Agatę Passent. Czy mężczyzna powinien kupować rzeczy kobiecie?

  Piłkarze nożni niejednokrotnie udowodnili, że lubią się modnie ubrać. Doceniają też stylowe i drogie gadżety. O piłkarskiej słabości do mody i fryzur rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z bramkarzem, byłym reprezentantem Polski Radosławem Majdanem, dziennikarką sportową Pauliną Czarnotą-Bojarską i stylistą fryzur Maciejem Wróblewskim.

  Ula Chincz zainspirowana ostatnim wyczynem Roberta Lewandowskiego postanowiła sprawdzić co jeszcze da się zrobić w 9 minut! W teście udział wzięli: Jakub "Jacob" Bartnik, Daria Ładocha i Maciej Wróblewski. Macie pomysł na jakieś 9-minutowe wyzwanie?