Maciej Sieradzky

  Maciej Sieradzky

  Projektant mody Maciej Siradzky skupia się ostatnio na remoncie mieszkania, które odziedziczył. Maciej nie wynajął ekipy remontowej, wszystko robi sam. Czy przez remont ucierpiały jego obowiązki zawodowe? W jakim stylu będzie urządzone mieszkanie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Przez ostatni tydzień widzowie Dzień Dobry TVN wybierali najładniejszy sweterek świąteczny. Można było głosować na trzy sweterki. Pierwszy przygotowali Joanna Przetakiewicz i Tomasz Oświeciński, drugi - Joanna Lazer i Macademian Girl, a trzeci - Kajetan Kajetanowicz i Maciej Sieradzky. Które wdzianko wybrali widzowie? W jaki sposób będzie można nabyć te sweterki?

  Przez ostatni tydzień Tomasz Oświeciński, Kajetan Kajetanowicz i Joanna Lazer - Ruda z "Red Lips", we współpracy z Joanną Przetakiewicz, Tamarą Gonzales Perea i Maciejem Sieradzky'm, pracowali nad swoimi świątecznymi sweterkami. Dziś mieliśmy okazję zobaczyć efekty ich pracy. Który duet wykazał się największą fantazją? Zobaczcie!

  Mieszkanie nie musi być perfekcyjnie urządzone, najważniejsze, by było "po naszemu". Co gwiazdy robią po swojemu? Blogerka kulinarna Marta Dumek nie uznaje ograniczeń w kuchni. Paulina Biernat po swojemu robi nietypowe śniadania, a Jessica Mercedes po swojemu urządziła swoje mieszkanie. Co po swojemu robi Anna Mucha?

  Dzisiaj wielki finał programu Agent-Gwiazdy. W Dzień Dobry TVN Rafał Maślak, Kamila Szczawińska, Sylwia Szostak, Dominika Tajner, Maciej Sieradzky, Monika Mrozowska, Piotr "Vienio" Więcławski, Tomasz Oświeciński i Hubert Urbański powiedzieli, jak wspominają swój udział w programie, czy któryś z nich ma żal o coś do innych współuczestników i, kto - według naszych gości - jest Agentem. Okazało się, że Maciek Sieradzky stawia na Huberta Urbańskiego. Zobaczcie, do czego posunął się projektant, by poznać prawdę ;)

  Najnowsza kolekcja Macieja Sieradzky'ego była inspirowana programem Agent. Była to dobra okazja dla uczestników programu, aby ponownie spotkać się w większym gronie. Na pokazie pojawiła się również dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, aby zapytać gwiazdy Agenta, czego nauczyły się podczas programu.

  Wiele osób, które pofolgowały sobie z jedzeniem podczas Wielkanocy, teraz przechodzi na diety, które mają pomóc w powrocie do wagi sprzed świąt. A jak gwiazdy dochodzą do siebie? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Poznaliśmy również osobiste historie Maćka Sieradzky'ego z jedzeniem w tle.

  Lara Gessler bardzo rzadko bywa na pokazach mody. Dlaczego dla Maćka Sieradzky'ego zrobiła wyjątek? Co sądzi o kolekcji? Dlaczego unika mediów i wciąż stoi z boku? Czy ludzie zaczepiają Larę na ulicy? Okazuje się, że pasją Lary jest też kuchnia. Czy mama uczyła córkę gotować? Czy Lara konkuruje ze swoją sławną mamą? Tego wszystkiego w Dzień Dobry TVN próbowała dowiedzieć się Agnieszka Jastrzębska.

  Maciej Sieradzky, finalista pierwszej edycji programu Project Runway pokazał swoją kolejną kolekcję organizując profesjonalny pokaz mody. Co o nowej linii ubrań sądzą jurorzy programu? Czy kolekcja była spójna? Czy czują się "rodzicami sukcesu" Sieradzky'ego? I co czuł sam projektant po zakończeniu pokazu? Czy bardzo się stresował? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o debiucie Macieja porozmawiała z Joanną Przetakiewcz, Tomaszem Ossolińskim i Marcinem Tyszką. Do rozmowy wtrącił się także sam bohater wieczoru ;)

  Już wiosną rusza druga edycja programu Project Runway. Z nikomu nieznanych fascynatów mody program czyni rozpoznawalnych projektantów ubrań. Historia Maćka Sieradzky'ego to potwierdza. Jego talent doceniła Joanna Przetakiewicz. Maciek pracuje teraz nad swoją drugą kolekcją. Otwiera butik na najbardziej prestiżowej ulicy Warszawy. Co Joanna i Maciek wspólnie planują? Czy Maciek jest 'la-maniakiem" mody?

  Związki dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera ze światem mody są Wam doskonale znane. Tym razem Filip Chajzer odwiedził Macieja Sieradzkyego, uczestnika programu Project Runway, w jego butiku. Okazuje się, że Filip chce wreszcie zmienić swój styl. Czy Maciej Sieradzky mu w tym pomoże? Spódnica jako peleryna, pogryziony t-shirt... Co Maciej wybrał dla Filipa i jak go odmienił? Podoba się Wam ta stylizacja?

  Liliana Pryma i Maciej Sieradzky wprawdzie nie wygrali pierwszej edycji Programu Project Runway, ale i tak są zwycięzcami, bo dzięki programowi teraz robią to, o czym zawsze marzyli. Młodzi projektanci opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje o tym, jak wygląda po programie, czym się teraz zajmują, nad czym pracują i wreszcie z kim współpracują? Dlaczego Maciej Sieradzky cieszy się, że nie wygrał programu? Zobaczcie, jak emocjonująca może być praca projektanta mody.

  Maciej Sieradzky - uczestnik programu Project Runway, dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer, Barbara Kurdej-Szatan - aktorka i wokalistka. To osobowości telewizje roku! Dlaczego akurat ich ludzie lubią najbardziej? Jak wyglądała ich droga do sławy, jak reagują na nich ludzie spotykani na ulicy, Filip, Basia i Maciek opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.