Łukasz Palkowski

  Łukasz Palkowski

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Leszka Lichotę, aktora serialu "Pułapka" i reżysera Łukasza Palkowskiego. "Pułapka" daleka jest od przesłodzonej i nierealnej rzeczywistości, do jakiej przywykliśmy w polskich serialach. Serial Palkowskiego daje widzowi wysokojakościowe kino ze śmiałymi dialogami. Czy dobrze napisany serial jest w obecnych czasach tak samo pożądany jak dobra fabuła?

  Od uzależnienia od narkotyków po uzależnienie od sportu. Czy łatwo zmienić nałóg na nałóg? "Najlepszy", czyli historia polskiego podwójnego triatlonisty Jerzego Górskiego, to film wyreżyserowany przez Łukasza Palkowskiego, który zasłynął ze swojej ostatniej produkcji ("Bogowie"). W Dzień Dobry TVN aktorzy: Szymon Piotr Warszawski, Kamila Kamińska i Mateusz Kościukiewicz opowiedzieli o pracy nad filmem. Czy to będzie sukces na miarę "Bogów", czyli historii Zbigniewa Religi?

  Na planie nowego serialu TVN "Nie rób scen" gościła dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska. Jaki był odbiór premierowego odcinka? Co się wydarzy w drugiej odsłonie? Zapytała o to aktorów: Joannę Brodzik, Magdę Popławską i Wojtka Solarza oraz reżysera serialu Łukasza Palkowskiego. Co panowie przygotowali dla pań z okazji Dnia Kobiet?

  Łukasz Palkowski jest reżyserem filmu "Bogowie". Wiele osób zaskoczy fakt, że Łukaszowi nie udało się ukończyć ani jednej szkoły filmowej. Dlaczego? Co robił w życiu? Jakie ma plany? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tegoroczna gala rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2015 należała do filmu "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Tomasz Kot, odrywający we wspomnianym obrazie rolę prof. Zbigniewa Religi, otrzymał nagrodę w kategorii "Najlepsza Główna Rola Męska". Czy miał przeczucie, że ta rola zagwarantuje mu nagrodę? Gdzie Tomasz Kot postawi statuetkę? Komu dziękował odbierając Orła? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Akcja pod hasłem "Ask them more", zapoczątkowana na gali rozdania tegorocznych Oscarów, zachęca dziennikarzy, aby pytali aktorów na czerwonym dywanie o coś więcej niż tylko o cenę i projektanta stroju. Co polskie gwiazdy myślą o tej akcji? O co chciałyby być pytane? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Kinga Preis, Tomasz Kot, Marta Żmuda Trzebiatowska, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Łukasz Palkowski, Maja Ostaszewska.