łukasz jakóbiak

  łukasz jakóbiak

  Anna Skura, znana w internecie jako What Anna Wears, to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Gwiazda sieci od końcówki zeszłego roku przebywa w Indonezji, gdzie wraz z córką cieszy się tamtejszą przyrodą. Teraz udowodniła, że jest w stanie spędzić noc w dżungli, pośród dzikich zwierząt. Całą wyprawą Ania podzieliła się ze swoimi fanami. Na Instagramie opublikowała liczne materiały wideo i niezwykłe zdjęcia.

  Po Dniu Zakochanych przypada Dzień Singla. Który dzień celebrują gwiazdy? Martyna Wojciechowska świętuje oba dni. Dlaczego? Według Joanny Przetakiewicz, bycie singlem od czasu do czasu nie jest złe. Choć tegoroczne Walentynki Anna Dereszowska spędziła sama, to nazywa siebie "zwierzęciem stadnym". Jaką radę dla osób samotnych ma singiel Łukasz Jakóbiak? Z gwiazdami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jeśli nie znałeś wcześniej Łukasza Jakóbiaka, to po wizualizacji wizyty youtubera w Ellen DeGeneres Show jego nazwisko na pewno obiło Ci się o uszy. Dlaczego postanowił "wkręcić" całą Polskę? Dlaczego jego żart uruchomił falę hejtu? Będzie znowu "wkręcać" ludzi? W Dzień Dobry TVN razem z youtuberem na kanapie zasiadł dziennikarz Kamil Nosel, który w swojej audycji radiowej "wkręca" ludzi. Czy wie, kiedy żarty przekraczają granice dobrego smaku? Jak "wrkęcać", aby nie narobić sobie wrogów?

  Jak co piątek Barbara Pasek złożyła w Dzień Dobry TVN raport z życia polskiego Internetu. Jego królem został Łukasz Jakóbiak i jego wielka mistyfikacja. Dzięki temu Polska dowiedziała się o istnieniu innej polskiej youtuberki, Weroniki Szymańskiej, która na początku 2016 roku faktycznie pojawiła się w Ellen DeGeneres Show. Jak tego dokonała? Co jeszcze działo się w sieci w tym tygodniu?

  Łukasz Jakóbiak, polski youtuber, pochawlił się, że został zaproszony do jednego z najpopularniejszych amerykańskich programów "Ellen DeGeneres Show". Co jeszcze działo się ostatnio w Internecie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek o internetowych "smaczkach" tego tygodnia.

  Dziennikarce Dzień Dobry TVN Barbarze Pasek udało się dostać na jedną z tajnych imprez pełną polskich gwiazd. Kogo tam spotkała? Czego nie wolno robić na tajnych imprezach? I kim jest człowiek w czarnej masce? Zobaczcie!

  Robienie zdjęć z "rąsi", czyli tzw. selfie jest teraz bardzo modne. Jedna z brytyjskich firm postanowiła wykorzystać tę modę i postanowiła zorganizować kurs, na którym uczestnicy dowiedzą się, jak robić selfie. Ile będzie kosztował miesięczny cykl wykładów? A może wystarczy skorzystać z rad Łukasza Jakóbiaka i Marta Wierzbicka, którzy już mają dużą wprawę w robieniu tego typu zdjęć?

  Mówi o sobie: prezenter, producent, scenarzysta, reżyser i youtuber. W naszym studiu zagościł Maciej Dąbrowski, zwany "Człowiekiem Wargą", który stworzył popularny kanał na YouTube o nazwie "Z Dupy". Bohaterką jednego z jego filmików była Karolina Korwin Piotrowska. Dlaczego zależało jej, by pojawić się w wywiadzie "Z Dupy"? Dlaczego Łukasz Jakóbiak oblał ją wodą podczas wywiadu? Gdzie nagrywane są rozmowy "Człowieka Wargi"? Dlaczego w jego wywiadach jest tyle wulgaryzmów?

  Im częściej bywasz "na ściance", tym bardziej jesteś znany - czy to prawda? Czy w Polsce są gwiazdy, które nie chodzą na bankiety, a mimo to są sławne? O czym rozmawia się na takich imprezach? O tym studiu Dzień Dobry TVN Edyta Pazura, Odeta Moro-Figurska i z Łukaszem Jakóbiakiem.