Lukas Gogol

    Maj śmiało możemy ogłosić miesiącem poświęconym akordeonowi. Jego święto bywa wtedy obchodzone nawet trzy razy. Z tego też powodu porozmawialiśmy ze znanymi uczestnikami programu „Mam talent!”, którzy zauroczyli widzów swoją grą na tym instrumencie. Spotkaliśmy się też z akordeonistą Pawłem Nowakiem, który posiada ogromną kolekcję tych harmonii.

    Dziesiątą edycję Mam Talent zwyciężył 15-letni akordeonista Lukas Gogol. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby porozmawiać o wczorajszym finale programu i świętowaniu zwycięstwa. Co czuł, kiedy ogłaszano wynik? Co sobie kupi za wygraną? Głosowałby na siebie we wczorajszym finale? Ile osób przyjechało do niego na finał? Lukasowi gratulujemy zwycięstwa!

    "To jest wirtuozeria" - tak o grze na akordeonie Lukasa Gogola powiedział w "Mam Talent!" Agustin Egurrola. Jak chłopak trafił do programu? Co sprawiło, ze zaczął grać na akordeonie zamiast na fortepianie? Czy wiąże przyszłość z muzyką? Jego idolem jest Marcin Wyrostek, z którym spotkał się kilkukrotnie. Co o Lukasie mówi zwycięzca 2. edycji "Mam Talent!"?

    Kolejnymi finalistami 10. edycji Mam talent zostali: formacja tańca nowoczesnego LUZIK 1 i akordeonista Lukas Gogol. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby podzielili się z nami swoimi wrażeniami z wczorajszego półfinału. Jak uczcili swój sukces? Kto ich zgłosił do programu? Ile ćwiczyli przed występem? Dlaczego Lucas zajął się grą na akordeonie?