Listy do M. 3

  Listy do M. 3

  Twórcy Listów do M. 3 odnieśli sukces - film obejrzało prawie 3 mln widzów. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić "listowo do emowe karaoke". Poprosiliśmy więc prowadzących Dorotę Wellman i Marcina Prokopa oraz gości Dzień Dobry TVN, aby wcielili się w role bohaterów grających w filmie. Jak im poszło? Mogą liczyć na role w kolejnej części produkcji? :)

  Polacy pokochali "Listy do M. ", film, który duchem świąt przepełniony jest po brzegi. Dotyczy to również ubrań noszonych przez jego bohaterów. Jak wystylizować się na "Listy do M."? W Dzień Dobry TVN Kasia Michowska pokazała m. in. sweterek "na Malajkata" i czerwony płaszczyk "na Różczkę".

  Film "Listy do M. 3" podbił Wielką Brytanię. Obejrzało go już ponad 60 tysięcy widzów! "Nie oczekiwaliśmy aż tak dużej popularności. Bardzo nas to zaskoczyło. Jesteśmy zachwyceni frekwencją" powiedział, reporterce Dzień Dobry TVN, Annie Sekarze - Paul Sweeney z Phoenix Productions. Czym polska komedia romantyczna zdobyła serca widzów w Wielkiej Brytanii? Zobaczcie!

  Dzisiaj będziemy mogli zobaczyć odcinek specjalny Milionerów. Wystąpią w nim: Borys Szyc, Zbigniew Zamachowski, Tomasz Karolak i Mateusz Winek. Przygotowali się do programu? Są zestresowani? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Czy Hubert Urbański zdradził jej choć jedną tajemnicę programu?

  Wyprodukowany przez naszą stację film Listy do M. 3 pobił właśnie kolejny rekord - obejrzało go już ponad 2 200 000 widzów. We wszystkich trzech częściach zagrał Piotr Adamczyk. Partneruje mu Agnieszka Dygant. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, czy dobrze się bawi grając Szczepana? Jak zareagował, kiedy okazało się, że w trzeciej części jego bohater został dziadkiem? Ile lat znają się z Agnieszką Dygant? Gdzie się poznali? Dlaczego w młodości miał przezwisko "Węgier"? Jak aktor spędzi tegoroczne Święta?

  Tomasz Karolak przygotowuje prezent dla dzieci i ich rodziców. To sztuka o Byku Fernando. Kiedy będzie można ją zobaczyć? Kto gra byka? Czym się różni młody widz od dorosłego? O swoim przedsięwzięciu i grze dla dzieci powiedział w Dzień Dobry TVN. Za co podziękował Polakom?

  Listy do M. 3 biją kolejne rekordy oglądalności. Zobaczcie, jak powstawała komedia romantyczna, którą pokochali Polacy. Oto sceny kręcone w Piotrkowie Trybunalskim. Kto był lepiej do nich przygotowany - Tomasz Karolak, czy Mateusz Winek? Ten drugi zdradził nam, jakie felery miał samochód prowadzony przez jego filmowego ojca Mela.

  "Listy do M. 3" były przełomową produkcją w ich zawodowych karierach. Filip Pławiak w końcu miał szansę pokazać się widzom w innej odsłonie - do tej pory wcielał się w role czarnych charakterów. Co "Listy do M." zmieniły dla Katarzyny Zawadzkiej? Jak wyglądała ich współpraca z reżyserem filmu Tomaszem Koneckim? I jakie są ich święta? To czas wielkiej radości i czerpania energii na kolejny rok, czy może refleksji nad rokiem poprzednim i planami na przyszłość?

  Weronika Wachowska i Mateusz Winek zagrali w komedii Listy do M. 3. Dziewczynka wcieliła się w postać Dusi, a chłopiec - Kazika. Jak wspominają pracę na planie? Czy przez grę w filmach zawalają szkołę? Obok nich na naszych kanapach usiadł reżyser filmu Tomasz Konecki. Czym się kierował dobierając młodych aktorów do danych postaci? Zobaczcie, dlaczego nasz prowadzący Marcin Meller chciał po tej rozmowie skoczyć z 9. piętra? ;)

  Marlena Kulesza i Piotr Jurzyk zapamiętają Listy do M. 3 do końca życia. Dlaczego? Z powodu zaręczyn, które Piotr zorganizował przed seansem. Czy Marlena wiedziała o planie narzeczonego? Jak wyglądały oświadczyny? Na kiedy zaplanowany jest ślub? Obok pary usiadł na naszych kanapach Bartosz Obuchowicz. W jaką postać aktor wcielił się w Listach do M. 3? Jaką rolę w filmie przyznałby Piotrowi?

  Od momentu wejścia do kin, film "Listy do M. 3" cieszy się dużym zainteresowaniem. Został nawet okrzyknięty mianem "Wejścia roku". A jak powstawał? Na planie filmu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Przyglądała się pracy Katarzyny Zawadzkiej i Filipa Pławiaka. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaką rolę w filmie zaproponowano naszemu prowadzącemu Marcinowi Prokopowi ;)

  O miłości, życiu i międzyludzkich relacjach, zwłaszcza w okresie świątecznym opowiedzieli nam Tomasz Karolak i Andrzej Grabowski: "Cóż jest bardziej banalnego niż życie, miłość i śmierć, a wobec życia miłości i śmierci powstała najlepsza literatura. (...) To jest film, który czyni nas dobrymi". Czy ich filmowa, męska relacja syn-ojciec w Listach do M. 3 skłoniła ich do przemyśleń poza planem filmowym? O tym jak współpracowało mu się z Andrzejem i Tomaszem opowiedział nam reprezentant młodego pokolenia - Mateusz Winek! Czy dla niego to była ciężka praca czy zabawa?

  W Listach do M. Piotr Adamczyk wciela się w rolę Szczepana. Co się dzieje z graną przez aktora postacią w trzeciej części filmu? Z Piotrem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. W czasie ich spotkania doszło do pewnego zgrzytu. O co poszło? ;)

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na uroczystą premierę komedii romantycznej "Listy do M. 3". Czym zaskoczy nas kolejna część kinowego hitu? O swojej przygodzie z "naszą odpowiedzią na brytyjskie hity świąteczne" opowiedzieli: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Borys Szyc, Tomasz Karolak i Magdalena Różczka. "Marka Apart musiała być obecna w tej produkcji" - powiedziała Helena Palej, PR manager marki.

  Piotr Adamczyk zagrał w dwóch częściach Listów do M. Nie mogło go też zabraknąć w trzeciej odsłonie filmu. Co się wydarzy w życiu bohatera granego przez niego? Czy związek Szczepana nadal będzie burzliwy? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również od niego, jak wygląda praca na planie komedii romantycznej.