Liam Neeson

  Liam Neeson

  Czas na filmowy przegląd Ani Wendzikowskiej. W Dzień Dobry TVN specjalistka od kinematografii opowiedziała o polskich filmach, które cieszą się popularnością na zagranicznych festiwalach filmowych. Ania przygotowała także niespodziankę dla widzów naszego programu, prezentując sylwetkę Liama Neesona przy okazji jego najnowszego filmu "Honest Thief".

  W wieku 55 lat stał się aktorem kojarzonym z kinem akcji. Na ekrany kin wszedł właśnie kolejny film sensacyjny pt. "Pasażer", w którym główną rolę gra Liam Neeson: "Chcę grać facetów z krwi i kości, prawdziwych bohaterów, prawdziwe sytuacje, trudne sytuacje, z których trzeba się jakoś wydostać". O prawdziwej, męskiej przyjaźni i... wysokim wzroście, który miał olbrzymie znaczenie dla jego kariery, opowiedział Annie Wendzikowskiej.

  Wkrótce na ekrany polskich kin wejdzie film Uprowadzona 3. Z odtwórcą głównej roli, Liamem Neesonem, spotkała się Anna Wendzikowska. Jak to jest stać się gwiazdą kina akcji po 60-tce? Czym różnią się zdaniem aktora relacje między ojcem a synem oraz ojcem a córką? Czy Liam Neeson jest gotowy by zostać dziadkiem?

  Czyje dziecko znalazło się na okładce magazynu plotkarskiego Hello? Za co Brytyjczycy kochają parę książęcą - Williama i Kate? Czy Victoria i David Beckham marzą o kolejnym dziecku? Czy dzieciom Madonny podoba się wizerunek mamy? Jakim polskim filmem jest zachwycony Liam Neeson? O najświeższych plotkach ze świata rozmawialiśmy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anią Wendzikowską.

  Już w sobotę, w naszym studiu, będziemy gościć Zbigniewa Bródkę - mistrza olimpijskiego z Soczi 2014. Towarzyszyć mu będzie żona. To pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 m.

  Film "Non-Stop" to opowieść o agencie federalnym, który musi sobie poradzić z porwaniem samolotu i z samym sobą... Z odtwórcami głównych ról w filmie, Julianne Moore i Liamem Neesonem, spotkała się Ania Wendzikowska. Kto się boi latać?

  Właśnie wzięli udział we wspólnym projekcie. Film "Non Stop" to opowieść o agencie federalnym, który musi poradzić sobie z porwaniem samolotu oraz z własnymi demonami. Anna Wendzikowska spotkała się z aktorami. Czy boją się latać? Bądźcie z nami w weekend!

  Kiedy Barbra Streisand spotkała go na przyjęciu basenowym powiedziała: "Muszę to mieć”. Co Liam Neeson powiedział Annie Wendzikowskiej na temat swojego wzrostu? Czy prawdą jest, że odmówili mu roli ze względu na to, że jest zbyt niski? O przemianie z nieokrzesanego Irlandczyka w gwiazdę Hollywood oraz o kobietach Liama Neesona dziennikarka Dzień Dobry TVN opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Uwielbia wysiłek fizyczny na planie. Sam grał sceny walki. Na ekrany kin właśnie wchodzi film z jego udziałem "Uprowadzona 2". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przeprowadziła ekskluzywny wywiad z Liamem Neesonem. Dlaczego zdecydował się zagrać w drugiej części filmu?

  Dziś na Nasze ekrany wchodzi film "Battleship: Bitwa o Ziemię". Amerykańska flota toczy w nim walkę z przybyszami z kosmosu. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej udało się porozmawiać z aktorem Liamem Neesonem, który w filmie gra admirała floty. Jakim ojcem jest Liam Neeson? Jak zmieniło się jego podejście do świata wraz z upływem czasu? Aktor w tym roku kończy 60 lat, ale - jak zdradził Anne Wendzikowskiej - czuje się jakby miał tylko 17 lat.

  Sam Worthington jako Perseusz, który zgładził meduzę, Ralph Fiennes jako Hades - bóg śmierci i władca Pól Elizejskich,Toby Kebbell jako Agenor konkurujący z Perseuszem o rękę Andromedy oraz Liam Neeson jako wszechpotężny Zeus. Ich wszytskich miała okazję spotkać dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  U Przemysława Salety wystąpiły poważne komplikacje zdrowotne, po na pozór nieskomplikowanym zabiegu oddania nerki do przeszczepu. Nerka przeznaczona była dla jego chorej córki. "Bokser" to kolejny film z cyklu „Prawdziwe historie” inspirowany historią sportowca i jego córki Nicoli. Premiera filmu odbędzie się w niedzielę, 8 kwietnia w telewizji TVN. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się w Łodzi z grającą żonę boksera - Anną Przybylską.

  Przejmująca historia o walce człowieka z żywiołem oraz o walce z samym sobą. W samym środku Alaski rozbija się samolot. Wszyscy pasażerowie giną, oprócz kilku mężczyzn. To im przyjdzie walczyć o życie. Z twórcami filmu "Przetrwanie" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.