lays

  lays

  W strefie Lays - "Projektu Plaża" Mateusz Hładki spotkał się z performerem - Bartkiem Karpowskim aka Bartkiem USA. Czy jego zdaniem znane osoby mają dystans do siebie?

  Gościem Oliviera Janiaka był Szymon Chodyniecki, autor wielu muzycznych przebojów. Jak kreuje się hity? Wakacje to dla artystów zwykle pracowity okres. Czy Szymon ma czas na wypoczynek?

  Gościem Oliviera Janiaka był Wiktor Dębski, który jest Mistrzem Świata w "Zośkę". Kiedy pasja przerodziła się w zawodowstwo? Na czym konkretnie polega gra i czy każdy może spróbować tego sportu?

  Olivier Janiak zawitał, z kamerą Dzień Dobry Wakacje, do tanecznej strefy zarządzanej przez Mateusza Sobecko. Jakie plany, na najbliższą przyszłość ma Mateusz?

  Zuza Kołodziejczyk laureatka 3. edycji programu "Top Model" uwielbia podróżować. O swojej pasji opowiedziała dziś Olivierowi Janiakowi. Czego modelka szuka gdy wypoczywa nad polskim morzem?

  Po obfitym śniadaniu Olivier Janiak postanowił sprawdzić, czy na Bałtyku da się surfować. Zobaczcie czego dowiedział się od dwóch Krzysztofów - instruktorów surfingu, których spotkał w strefie Lays - "Projektu Plaża".