ładna pogoda

  ładna pogoda

  W nadchodzących dniach możemy spodziewać się wyraźnej zmiany w pogodzie. Będzie chłodniej, a w niektórych regionach kraju prognozowane są opady śniegu i silniejsze porywy wiatru. Gdzie różnica będzie najbardziej drastyczna i ile stopni wskażą termometry?

  O dzisiejszej pogodzie Bartek Jędrzejak a'ka Kuba Błaszczykowski - podobieństwo jest uderzające ;) opowiada z rogu ulicy Hożej i Marszałkowkiej. Bartkowki towarzyszą cheerleaderki z Zielonej Góry, które postanowiły nieco podkręcić temperaturę pod studiem. Czy im się udało?

  Dzisiejszą pogodę zapowiada para zakochanych: Kasia i Maksym, zwycięzcy w naszym jubileuszowym konkursie. Przypomnijmy, że z okazji 10-lecia Dzień Dobry TVN rozdaliśmy w sumie 10 samochodów i 31 smartfonów. Zobaczcie, jak z nagród cieszyli się laureaci.

  Święta już za kilka dni, dlatego też dzisiejszą pogodę Dorota Gardias zapowiada prosto z... królikarni. Choć robimy wszystko, by wprowadzić Was w świąteczny klimat, pogoda płata nam niemałe figle. Jaka jest prognoza pogody na nadchodzące święta?

  Maja Popielarska zamiast do Wielunia wybrała się do Anina. Tam zauroczyły ją piękne, wiosenne kwiaty, zwłaszcza narcyzy i hiacynty. Z kwiatowego Anina Maja opowiedziała też o dzisiejszej pogodzie. Choć w wielu miejscach Polski świeci obecnie słońce, to popołudniu czeka nas zmiana aury. Czy spadnie dziś deszcz?

  Słońce i przyjemna temperatura. Tak przywitała nas tegoroczna wiosna. Do pełni szczęścia brakuje nam tylko świeżej zieleni. To wkrótce może się ziścić, bo już niedługo czeka nas zmiana pogody. Kiedy spadnie ten pierwszy, wiosenny deszcz? I czy oznacza to również ochłodzenie? O pogodzie na najbliższe dni, w Dzień Dobry TVN, opowiedział Bartek Jędrzejak.