kwiaciarnia

  Niewiele jest kobiet, które nie lubią dostawać kwiatów. Bukiety, którymi jesteśmy obdarowywane sprawiają nam radość, niezależnie od okazji. Warto jednak zwrócić uwagę na to, jakie rośliny znalazły się w kompozycji, ponieważ, jak się okazuje ich ilość i rodzaj mają znaczenie. Co symbolizuje bukiet?

  Jerzy Owsiak za pośrednictwem Facebooka poinformował o śmierci przyjaciela i opisał przykry incydent, który przytrafił się dzień przed pogrzebem. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy chciała zamówić wiązankę, ale kwiaciarnia nie przyjęła zamówienia. - Zamurowało nas! - czytamy.

  1 listopada we Wszystkich Świętych wiele osób wybiera się na cmentarze, by odwiedzić groby bliskich osób: rodziny lub znajomych. Z tej okazji kupujemy nie tylko znicze i świecie, ale również kwiaty. Sztuczne czy żywe – jakie rośliny pojawiają się na grobach w 2021 roku?

  Lilie, hortensje, tulipany i wiele innych kwiatów – to otoczenie, w którym odnajduje się najlepiej. Aleksandra Rusak ma niezwykły talent do układania niepowtarzalnych bukietów. Skąd wzięła się u niej ta pasja?

  W ostatnim czasie w polskim społeczeństwie, szczególnie wśród młodych ludzi, można zauważyć nowy trend - spora liczba osób zainteresowała się pielęgnacją i kolekcjonowaniem kwiatów. Jakie gatunki cieszą się największą popularnością?

  Raclette i Fondue to atrakcje kulinarne rodem ze Szwajcarii. Często podaje się je podczas spotkań ze znajomymi. Jak je przygotować? O tym w Dzień Dobry TVN poszukiwacz smaków Mikołaj Rey.