kurt russell

    kurt russell

    Kurt Russell to gwiazda kina lat 80. XX w. W zeszłym roku aktor triumfalnie powrócił na ekrany kin z filmem Tarantino „Niezawistna ósemka”. Jest mężem Goldie Hawn i ojczymem Kate Hudson. Kurt zagrał ze swoją córką w filmie „Żywioł. Deepwater Horizon”. Jak im się współpracowało? I czy było to ich pierwsze spotkanie na planie filmowym? Z Kurtem Russellem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    "Nienawistna ósemka" to drugi w karierze western Quentina Tarantino. W filmie zobaczymy między innymi Kurta Russella i Jennifer Jason Leigh. Aktorzy zagrali małżeństwo skute kajdankami. Jak wspominają przygotowania do filmu? Czy dobrze im się razem współpracowało? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    W piątek w Dzień Dobry TVN: zadamy pytanie, czy można być szczęśliwym non stop - o tym autorka bestsellerów w tym temacie. Następnie spotykamy się z uśmiechniętymi Kurtem Russellem i Jennifer Jason Leigh - jak wpłynęła na nich współpraca z Quentin Tarantino. Oprócz tego - w trosce o zdrowie widzów - recepta na idealne dla naszego kręgosłupa siedzisko w pracy oraz zdradzamy, co się dzieje z naszą dokumentacją medyczną, kiedy zmieniamy przychodnię. Startujemy o 8.00.