kumulacja

  kumulacja

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marioli z Jeżyk, która wygrała 1.400 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 22.800 złotych!!!

  W trakcie dzisiejszego programu podczas wyłaniania laureata nagrody w loterii połączenie zostało zerwane. Zgodnie z regulaminem powinno zostać ponownie nawiązane na antenie, jednak ze względu na zakończenie programu cała procedura wyłaniania laureata musiała zostać zakończona poza anteną. Ponowna próba nawiązania połączenia z Panią Agnieszką z Warszawy była udana. Pani wybrała szufladkę z numerem 3 i wygrała nagrodę w kwocie 1.800 zł. Gratulujemy! Aktualna kwota kumulacji to 13.700 zł i można już o nią grać. Losowanie jutro ok. 10:00. Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Pauliny z Dębna, która wygrała 2.500 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 11.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marty z Pruszkowa, która wygrała 2.000 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 9.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Anny z Czystochlebia, która wygrała 2.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii - uwaga - aż 20.640 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marzeny z Warszawy, która wygrała 1.700 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii - uwaga - aż 20.140 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Mirosławy ze Starej Kiszewy, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - aż 19.340 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Darii z Wrocławia, która wygrała 1.900 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro w naszej loterii możecie wygrać - uwaga - 15.140 złotych!!! To świetna wiadomość, prawda?

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Jolanty z Żagania, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii aż 12.100 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pana Wiesława z Chojnic, który wygrał 2.000 złotych Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii aż 10.600 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Elżbiety z Zagórza, która zgarnia 1.500 zł. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - aż 10.100 złotych!!!

  Loteria. Codziennie mamy dla Was do wygrania pieniądze schowane w kilku rekwizytach. W każdym z nich jest pokaźna kwota, którą można wygrać za - dosłownie - jeden SMS (np. DDTVN pod numer 7322)! Wystarczy go wysłać! Potem wszystko będzie dziać się bardzo szybko!