Kuba Wojewódzki

  Kuba Wojewódzki

  Kuba Wojewódzki obiecał Dorocie Wellman, że przyjdzie do Dzień Dobry TVN, aby podać jej oranżadę. Do tego dał słowo, że nie będzie miał majtek. No i stało się! Panie i Panowie Kuba Wojewódzki w Dzień Dobry TVN! :) Jak wypadł?

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN duże emocji! Dostarczają nam ich zawsze polscy pięściarze, a co dopiero ich dziewczyny! Oprócz tego Dorota Wellman - kto jej poda wodę w naszym programie i czy Kuba Wojewódzki dotrzyma obietnicy? A także Pani Prezydentowa Anna Komorowska o sile rodziny - w małych i wielkich sprawach. Weekend z nami jeszcze się nie skończył! Bądźcie z nami jutro od 8.30!

  Kuba Wojewódzki obiecał Dorocie Wellman, że pojawi się w Dzień Dobry TVN nago i niczym "Wodzianka" zaserwuje naszym prowadzącym napoje! My jednak wolimy Kubę ubranego :) Dlatego też mamy dla Was zabawę w ... ubieranie. Zaproponujcie w czym powinien przyjść w najbliższą niedzielę do naszego programu! Czekamy na propozycje! :-)

  Czy Kuba Wojewódzki przyjmie wreszcie nasze zaproszenie do programu Dzień Dobry TVN? Czy to, że Dorota Wellman osobiście zaprosiła go do porannego programu sprawi, że dziennikarz zdecyduje się zasiąść na naszej kanapie? Dlaczego - zdaniem Doroty Wellman - Kuba Wojewódzki zawsze nam odamawiał? Zobaczcie, jaki Dorota postawiła Kubie warunek! I , czy jak twierdzi Kuba Wojewódzki, dzięki jego wizycie wzrośnie nam ogladalność? ;-)

  W wiosennej ramówce TVN znalazł się nowy program "Mali Giganci". To talent show, którego gwiazdami są najzdolniejsze dzieci z całej Polski. Będą oceniane przez Agnieszkę Chylińską, Kubę Wojewódzkiego i debiutującą w roli jurorki Katarzynę Bujakiewicz. Program poprowadzi Filip Chajzer. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Kasię Bujakiewicz, Piotra Rubika, który jest jednym z opiekunów dzieci oraz uczestniczki programu: Małgosię Mundzik i Maję Hołowacz. W jakich kategoriach będą rywalizować dzieci? Co jest największym wyzwaniem w tym programie? Jak dzieci radzą sobie z poczuciem humoru Kuby Wojewódzkiego? Pierwszy odcinek show zostanie nadany już dzisiaj o godz. 20:00.

  Z Houston w Teksasie ;) przyjechał do nas zespół rockowy. "Trzynasta w samo południe" to odkrycie ostatniej edycji „X Factora”. Kuba Wojewódzki był ich mentorem. Jak potoczyła się ich kariera po programie?

  Sonia Wesołowska w ubiegłym sezonie była "wodzianką" u Kuby Wojewódzkiego. Wiemy już, że Sonia rozstała się z programem i obecnie poszukiwana jest nowa dziewczyna. Która z dotychczasowych "wodzianek" - według dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej - była najlepsza? Jaką propozycję dla Kuby Wojewódzkiego ma Dorota Wellman? Kim jest Nynek?

  Iza Miko przyjechała z Los Angeles do Polski na zaproszenie Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała nam, jakie wrażenie zrobił na niej Kuba Wojewódzki i czym ją zaskoczy. Czy bała się tej pierwszej wizyty u Wojewódzkiego? O czym nie chciała z nim rozmawiać? Dlaczego i czym Czesław Mozil wyprowadził Izę Miko z równowagi?

  ... Kubą Wojewódzkim! Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Izabelą Miko, czyli "naszym człowiekiem w Hollywood". Co pomaga jej przetrwać w Hollywood? Czy uważa się za szczęściarę? Co musiała zrobić, by móc grać Amerykanki w amerykańskich filmach?

  Program "Kuba Wojewódzki" powraca. Co nas czeka w nowym sezonie? Kto wystąpi w pierwszym odcinku po wakacjach? O to zapytaliśmy Sonię Wesołowską - Wodziankę i gości. Kuba przypomniał również, jaki jest cel jego programu. Premiera programu o 22.30 w TVN.

  Borys Szyc dołączył do ekipy Lekarzy. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytał go o postać, którą będzie grał w serialu. Aktor pokazał jej również rtg swojego mózgu zrobione przed zdjęciami do serialu i po. Dlaczego nagle w czasie wywiadu wyciągnął broń?

  Za nami pierwszy odcinek na żywo 4. edycji X Factor. Tuż przed jego rozpoczęciem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zajrzała za kulisy programu, aby porozmawiać z uczestnikami X Factor o ich wrażeniach i podejrzeć ich próby. Czy czują stres przed pierwszym występem na żywo? Jak wyobrażali sobie kulisy programu, a jak jest w rzeczywistości? Zobaczcie.

  Śpiewać będzie "dopóki ludzie będę się interesować jej muzyką, a nie jej tyłkiem! Mimo, że studiowała prawo, "nie potrafi żyć w administracyjnym świecie". Kinga Burzyńska spotkała się z czwartą jurorką X Factora, Ewą Farną. Z kim Ewa chciałaby mieć dziecko i kogo by wybrała, gdyby miała do wyboru Wojewódzkiego i Mozila?

  Usta w dzióbek to przepis na udaną "słit focię"? Komu przystoi "słit focia"? Co o "słit fociach" myślą profesjonalni fotografowie? Czy polscy politycy robią sobie "słit focie"? Które polskie gwiazdy lubią sobie robić "focie z rąsi"? A jaki jest Wasz przepis na idealną "słit focię"? :)

  Zapraszamy na castingi do 4. edycji programu "X-Factor"! Czego możemy się spodziewać w kolejnej edycji popularnego show? Czy to prawda, że Czesław Mozil jest fanem Ewy Farnej? Czy jurorzy będą ze sobą rywalizować? Na kogo czekają jurorzy X-Factor i czego oczekują od uczestników? Komu Czesław Mozil powie: "tak"?

  Byliśmy z wizytą na planie programu Kuby Wojewódzkiego. Spotkaliśmy tam Macieja Musiała, Władysława Kozakiewicza oraz tajemniczą kobietę pod maską Kuby. Czy Kuba dzwoni osobiście do swoich gości? Czy goście Kuby wiedzą, kto będzie im towarzyszył w programie? Czy Kuba pije wódkę na zapleczu?

  Tomasz Adamek - znakomity polski pięściarz, były mistrz świata wagi półciężkiej dostał wyjątkowe odznaczenie. Jakie? Bokserowi towarzyszył nasz reporter Marcin Sawicki.

  W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z producentem muzycznym Donatanem. Dlaczego postanowił sięgnąć do korzeni słowiańskich? Na kogo warto stawiać w polskim hip-hopie? Dlaczego mieszkał w Rosji i jak ocenia rosyjski hip-hop?

  Spadają te nieba i z te firmamentu sławy. Czy "upadające" gwiazdy mogą w odbudować swój wizerunek, kiedy chwieje się cała konstrukcja? Czy świat show-biznesu to po prostu kolos na glinianych nogach? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli specjaliści od wizerunku: manager polskich gwiazd Filip Mecner oraz dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska - prowadząca program „Magiel Towarzyski” w TVN Style.

  Jedną nogą w słonecznej Kalifornii, gdzie - jak mówią niektórzy - jest jej miłość, a drugą w Polsce, gdzie trwają castingi do programu "X-Factor", który poprowadzi. Patricia Kazdi jest nową prowadzącą "X-Factor". Jaka będzie jej rola w programie - czy będzie pośrednikiem pomiędzy jurorami a uczestnikami, czy może osobą, która daje wsparcie uczestnikom? Jak zareagowała, gdy dostała propozycję zastąpienia Jarosława Kuźniara w "X-Factorze"? Czy to prawda, że Kazdi się zakochała?

  Co Wojewódzki myśli na temat zarzutów, że nie przygotowuje się do rozmów w swoim show? Czego nie lubi? Sprawdziła to dziennikarka tvn.pl. Jak wypowiedź Kuby Wojewódzkiego komentuje Agnieszka Jastrzębska. Co Hardcorowy Koksu robi w Polsce i co sądzi o związkach? Jak zwaraca się do niego żona?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Rafał Majewski, który wziął udział w programie "X- Factor". To o nim Kuba Wojewódzki powiedział: "jesteś sensem tego programu". Słowa piosenki, którą u nas zaśpiewał, napisała Paulina Przybysz. Oczarował Was?

  Ewa Minge odniosła kolejny spektakularny sukces. Sheryl Crow zaśpiewała na koncercie w sukni polskiej projektantki. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła także, kogo gwiazdy zabierają na imprezy i czy Kuba naprawdę grał na perkusji podczas finału "X Factor"?

  Był przekonany, że w sobotę odpadnie z programu "X Factor". - Niestety zawiodłem, zawiodłem siebie i swojego mentora - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Spenner, który otwarcie przyznaje się do tego, że pierwszy utwór podczas programu zaśpiewał źle, nawet pomylił słowa. Co miał na myśli Kuba Wojewódzki, gdy mówił do Marcina: "My wiemy, co się działo przed tym programem"? - Muszę przyznać, że troszeczkę siadłem psychicznie i zjadł mnie stres - mówił finalista. Jak Wam się podoba piosenka The Beatles „Don’t let me down” wykonaniu Marcina Spennera na scenie Dzień Dobry TVN?

  Dla jednych charyzmatyczny i oryginalny. Dla drugich efekciarz i kabotyn. Tomas Grotto, odpadł z programu "X Factor", z grupy Kuby Wojewódzkiego. Czy to koniec jego wielkiej kariery czy może dopiero początek? W studiu Dzień Dobry TVN wykonał utwór „Guardati”.

  Przyznaje otwarcie, że swoich kolegów z X Factor, czyli Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila, nienawidzi, nie może na nich patrzeć, bez przerwy się kłócą, marzy już tylko o tym, żeby program się wreszcie skończył. Oczywiście w szczerość tych deklaracji uwierzy tylko osoba, która nie zna przewrotnego poczucia humoru Tatiany Okupnik. Niemniej jednak, w studiu Dzień Dobry TVN, dowiedzieliśmy się, jak jest naprawdę. Tatiana opowiedziała o kulisach najnowszej edycji programu X Factor.