Kuba Porada

  Kuba Porada

  O tym, że Polska jest piękna nikogo nie trzeba przekonywać. Polskimi krajobrazami oczarowani są: Anna Kalczyńska, Filip Chajzer i Jakub Porada, który wybrał się na... koniec świata... nad Zalew Szczeciński.

  Dziennikarz postanowił odpocząć od miejskiego zgiełku i udał się na Podlasie. Kuba dotarł aż do wsi Koryciny, nieopodal Siemiatycz. Ile czasu zajął mu dojazd z Warszawy? Co go tu zachwyciło? Jaką magiczną miksturę przygotował Jakub Porada? Czy udało mu się wydoić krowę? I dlaczego trafił na listę wrogów Pani Maciory?

  Dziennikarz postanowił wykorzystać wiosenną pogodę i wybrał się w Góry Stołowe. Dlaczego akurat w to miejsce? Ile czasu zajmuje dojazd do Kłodzka z Warszawy, ile z Krakowa, Poznania, a ile z Gdańska? Co Kuba Porada zobaczył w tamtejszej okolicy? Czy udało mu się znaleźć złoto? I co zaprowadziło go za czeską granicę? Czyżby łakomstwo? ;)

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Anna Lewandowska - czy już rozpoczęła świąteczne przygotowania? Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska o tym, czy trudno pracuje się z najlepszą przyjaciółką? Dzieci na poligonie, czyli czy klasa wojskowa to pewna przyszłość zawodowa? W programie także Kuba Porada tańczący z Cyganami. Bądźcie z nami w piątek od 8:00!

  Zamki, pałace i warowne grody - jest takie miejsce w Polsce, gdzie takie atrakcje są niemalże na każdym kroku. Gdzie dokładnie? O tym dziennikarz Kuba Porada w cyklu Pora na Polskę.