Kuba Błaszczykowski

  Kuba Błaszczykowski

  Grzegorz Krychowiak ukończył uniwersytet w Lionie. Potrafi też zagadać w kilku obcych językach. Prymusami w polskiej kadrze są również Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski. A którzy piłkarze naszej kadry byli z nauką na bakier? Jaki tytuł miała praca licencjacka Lewego? A jaki mogłaby mieć praca Ronaldo, gdyby takową napisał? Zobaczcie!

  Już drugi raz Kuba Błaszczykowski i jego fundacja zorganizowali turniej charytatywny „Świąteczne Granie z Kubą”. Jakie gwiazdy wzięły w nim udział? Na co zostaną przeznaczone pieniądze zebrane podczas tego wydarzenia? Zobaczcie!

  „Mądre bajki z całego świata” to 16 niezapomnianych opowieści, których akcja toczy się od Timoru Wschodniego po Polskę. Jak powstały? Jakie wartości są w nich przemycone? Gdzie kupić bajki? Na co zostaną przeznaczone pieniądze ze sprzedaży książek i CD? O projekcie mówiły w Dzień Dobry TVN: prezes Kulczyk Foundation Dominika Kulczyk, aktorka Edyta Jungowska i prezes Fundacji Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski Małgorzata Domagalik.

  Raz jeszcze gratulujemy i dziękujemy naszym piłkarzom za wspaniałe emocje! Do Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy Tomasza Zimocha by podsumował nasz występ na Euro 2016: "Piłkarze nas porwali. Jestem pod wrażeniem". Podczas rozmowy Tomasz odniósł się także do kontrowersji wokół rzutu karnego Kuby Błaszczykowskiego i szans na powtórzenie meczu Polska - Portugalia.

  Jak już wiadomo wszem i wobec dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer mógłby z powodzeniem podszywać się pod polską premier Beatę Szydło i prawdopodobnie nikt nie zorientowałby się, że On to nie Ona - nawet lider PiS Jarosław Kaczyński. Czy jest zadowolony z tego podobieństwa? A jak ze swoim podobieństwem czują się "lustrzane odbicia" Amy Winehouse, Nicole Kidman, Harrego Stylesa z boysbandu One Direction i Kuby Błaszczykowskiego?

  Nasza ekipa ma w swoim składzie własnego Błaszczykowskiego. Jest nim prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak, który bardzo często jest mylony z piłkarzem i odbiera oznaki uwielbienia skierowane do Kuby. Zobaczcie, jak na tę informację zareagował sportowiec :)

  Przez kilka miesięcy Kuba Błaszczykowski miał problemy ze zdrowiem. W mediach pojawiały się plotki, że z powodu kontuzji piłkarz nie będzie grał w kadrze. Jak przyjmował te informacje? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej Kuba powiedział o najcięższych momentach w swojej karierze i wsparciu kibiców. Zdradził też, jakim jest tatą i kto należy do jego "watahy". Cieszymy się z powrotu Kuby i życzymy mu dużo zdrowia :)

  Czy to prawda, że kontuzja jest na tyle poważna, że Kuba Błaszczykowski do końca sezonu nie pojawi się na boisku? Kto mógłby zastąpić Kubę Błaszczykowskiego? Agnieszka Jastrzębska zapytała fizjologa prof. Jana Chmurę o to, ile czasu zajmie Kubie Błaszczykowskiemu powrót do formy i jak przebiega leczenie takiej kontuzji? mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich fanów piłkarza, że w tym roku Błaszczykowski po raz drugi zostanie ojcem. Jak myślicie - będzie chłopiec czy dziewczynka? :)

  Naval służył w GROM-ie przez czternaście lat. Był wielokrotnie odznaczany. Napisał książkę „Przetrwać Belize”. W studiu Dzień Dobry TVN Naval opowiedział o atmosferze, jaka panuje w dżungli, o tym, co znaczy być komandosem oraz jak się trenuje, by przetrwać nawet w najgorszych warunkach.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: bratanica samego przywódcy Scjentologów Jenna Miscavige Hill - tylko u nas opowie o koszmarze dzieciństwa, dramatycznej próbie wyzwolenia się z sekty i jej wstydliwych tajemnicach. Gok Wan - kulisy pracy światowej sławy stylisty. Ponadto: Kuba Błaszczykowski zostaje biznesmenem, a Magda Różczka i Paweł Małaszyński projektantami niezwykłej biżuterii. Zapraszamy jutro od 8:00!

  Jak kibicuje babcia Kuby Błaszczykowskiego, na co narzekają żony angielskich piłkarzy i który z naszych piłkarzy jest najbardziej seksowny sprawdziła Agnieszka Jastrzębska.