Ksawery Kalicki

  Ksawery Kalicki

  Pan Adam Tomczyk to utalentowany woźny. W wolnym czasie rzeźbi, pisze wiersze, gra w teatrze. Skąd u niego to artystyczne zacięcie? I jak na pasje Pana Adama reaguje jego żona?

  Agnieszka wyjechała do Meksyku na wymianę studencką. Postanowiła tam zostać. Iberystka i socjolożka obecnie pracuje na planach seriali. Na czym dokładnie polega jej praca? Czy jej zajęcie jest dochodowe? Jak wygląda jej dzień? W jakich produkcjach udało się Polce zagrać? Z dziennikarzem Dzień dobry TVN Ksawerym Kalickim porozmawiała Agnieszka Wieczorek, mistrzyni drugiego planu.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Ksawery Kalicki spotkał się z 88-letnim taksówkarzem. Jak długo Pan Wacław Kwiatkowski jeździ taksówką? Co robił wcześniej? Ile można było zarobić jeżdżąc na taksówce kiedyś, a ile można zarobić dziś? Jak na przestrzeni lat zmienili się klienci? Jakie kiedyś panowały zwyczaje?

  Blogerka Lauren Singer przez dwa lata nie wytworzyła żadnych śmieci! Jak to możliwe? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Ksawery Kalicki. Jak Lauren Singer robi własną pastę do zębów, olejek do ciała lub dezodorant?

  Z autorem książki "Boskie przyrodzenie" opisującej rolę jaką odegrał penis w naszej kulturze, Tomem Hickmanem, rozmawiał Ksawery Kalicki. Czy rozmiar ma znaczenie i czy to prawda , że kobiety są raczej zainteresowane tym co jest "przyczepione do penisa"?