Krzysztof Krauze

    Na ekrany kin wszedł właśnie najnowszy film małżeństwa Krauze "Papusza". Jak pierwsi widzowie odebrali produkcję, jak wyglądały przygotowania do zdjęć i, jak sami Romowie oceniają pierwszy film, jaki powstał w języku romskim? O "Papuszy" opowiedzieli nam Antoni Pawlicki i Krzysztof Krauze.

    Agnieszka Chylińska nagrywa, czy minęła się z powołaniem? Ponadto: na naszym czacie Liroy. W programie także: Krzysztof Krauze, Antoni Pawlicki i ich magiczna Papusza. Zaczynamy w sobotę od 8:30!

    Premiera filmu „Papusza” już za nami. Przed nami jego kontynuacja w kinach w całej Polsce. Czy widzowie będą szturmować sale kinowe? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Jowita Budnik, która wcieliła się w rolę romskiej poetki odkrytej przez Juliana Tuwima. Historię Papuszy na ekran przenieśli: Krzysztof Krauze i Joanna Kos-Krauze.

    O wspólnym życiu, pracy, wzajemnym wspieraniu się w pokonywaniu trudności oraz o latających sprzętach domowych i innych sposobach na ułożenie sobie codziennego, wspólnego życia, rozmawialiśmy z Krzysztofem Krauze i Joanną Kos-Krauze.