Krzysztof Ignaczak

    Krzysztof Ignaczak

    Jest właścicielem czterech firm, włada siedmioma językami, a jego najbardziej spektakularnym sukcesem jest złoty medal mistrzostw świata, który zdobył z reprezentacją Polski siatkarzy. O kim mowa? O trenerze mentalnym Jakubie Bączku, którego zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Nasz gość wytłumaczył nam czym jest trening mentalny i jak wygląda praca ze sportowcami.

    Jak to jest żyć z siatkarzem, którego często nie ma w domu? Jak czuł się Krzysztof kiedy koledzy rozgrywali piłkę meczową i jak czują się po zdobyciu przez polską reprezentację Mistrzostwa Świata? Z Krzysztofem i Iwoną Ignaczakami spotkaliśmy się w naszej kawiarence gdzie odpowiadali także na Wasze pytania!

    Nasi Mistrzowie Świata w siatkówce Marcin "Możdżon" Możdżonek i Krzysztof "Igła" Ignaczak przyjęli zaproszenie do Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy ich: jak się grało z Brazylijczykami w finale; który mecz podczas MŚ był najtrudniejszy; czy odejście Igły z drużyny narodowej jest już pewne i jak układa im się współpraca z trenerem Stéphanem Antigą. Panowie, bardzo Wam dziękujemy za tyle wspaniałych emocji.