krzysztof głowacki

    krzysztof głowacki

    Krzysztof Głowacki jest zawodowym mistrzem świata organizacji WBO w wadze junior ciężkiej. Agnieszka Rylik postanowiła spotkać się z nim i jego rodziną, żeby dowiedzieć się jak mistrz sprawdza się w roli męża i ojca.

    W sobotę na gali boksu w Nowym Jorku Krzysztof Głowacki pokonał Steve'a Cunninghama, broniąc tym samym tytułu mistrza świata federacji WBO kategorii junior ciężkiej. Podobno Amerykanie są pod jego ogromnym wrażeniem. Krzysztof studio Dzień Dobry TVN odwiedził razem ze swoją żoną Karoliną i córką Julią. Dlaczego bokser zabronił żonie oglądania ostatniej walki? I jakie mają plany na najbliższą przyszłość?

    W połowie sierpnia na gali w amerykańskim Newark Krzysztof Głowacki znokautował Marco Hucka w jedenastej rundzie. Tym samym odebrał mu tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej. Jak zmieniło się życie Krzysztofa po zdobyciu mistrzowskiego pasa? W jaki sposób boksera wspiera jego żona? Czy doskwiera im obecne zainteresowanie mediów? Krzysztof i Karolina Głowaccy byli gośćmi Dzień Dobry Wakacje.

    Już w najbliższą niedzielę odwiedzi nas Krzysztof Głowacki, mistrz świata w boksie. Kto zainspirował niegdyś 13-letniego chłopca do rozpoczęcia przygody z boksem? Zapraszamy w niedzielny poranek przed telewizory!