Krzysztof Globisz

    Krzysztof Globisz

    Dziś o godzinie 17.00 w Filharmonii w Krakowie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Krzysztofa Globisza zorganizowany przez fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko". O wydarzeniu, Marcinowi Sawickiemu, opowiedzieli Anna Dymna, Anna Szałapak, Jacek Wójcicki i Grzegorz Turnau.

    W lipcu Krzysztof Globisz trafił do szpitala. Aktor miał wylew. Powoli odzyskuje zdrowie. Jednak przed nim długa i mozolna rehabilitacja. Anna Dymna zaangażowała się w pomoc dla aktora. Co wydarzy się 15 lutego? Jak można pomóc Krzysztofowi Globiszowi? Prosto z Krakowa Anna Dymna zwróciła się do wszystkich ludzi dobrej woli, by pomogli aktorowi.

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na premierze filmu "Kamienie na szaniec", którego jeszcze nie ma w kinach, ale już wzbudza wielkie emocje. Czy trzeba mieć odwagę, żeby zagrać bohatera? O to Jastrzębska zapytała aktorów, którzy zagrali w "Kamieniach na szaniec". Co powiedział jej Artur Żmijewski, Kamil Szeptycki, Tomasz Ziętek, Marcel Sabat i Krzytof Globisz?

    Katarzyna Olubińska zapytała gwiazdy, które przybyły do Teatru Tomasza Karolaka o świąteczną gościnność. Czy Piotr Gąsowski i Krzysztof Globisz są przygotowani na na dodatkowego gościa podczas wigilijnej wieczerzy? Jakie święta najbardziej wzruszyły Rafała Bryndala?