koszule

  koszule

  O tym, że kobiety chętnie zakładają męskie koszule nie trzeba nikogo przekonywać. W studiu Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska, tłumaczyła, skąd wziął się ten trend, jak wykorzystywać go w codziennych stylizacjach i dlaczego moda oversize'owa jest potrzebna. Jak stworzyć stylizację z pomocą ubrań wyciągniętych z szafy partnera?

  Jak nosić koszule, aby prezentować się niezwykle kobieco oraz wykraczać poza utarte schematy? Bez względu na okazję, koszula może stać się niebanalnym elementem ubioru, który podkreśli wszelkie twoje kobiece walory.

  Prezenterka pogody Omenaa Mensah postanowiła wszystkich ubrać w koszule. Dlaczego? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedzieliśmy się również kto jest "czarnym" rodzeństwem Omeny ;)

  Obiecaliśmy Wam, że przed Świętami pomożemy Wam w trudnej sztuce prasowania, dlatego do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Ewę Szaniawską, ekspertkę prac domowych. Czy i jak prasować swetry i jeansy? Okazuje się, że Marcin Prokop lubi prasować koszule. Czy zrobił to fachowo? Zobaczcie, jak oceniła go nasza ekspertka.

  Wraca moda na elegancję. Nasi goście - Karolina Królik oraz Kinga Kowalewska - dodają jej troszkę finezji. Piękne tuniki i koszule z wydłużonym tyłem, złożone z kilku różnych faktur. W studiu Dzień Dobry TVN wietrzne istoty kobiety w puchowym wydaniu!