kobieta na krańcu świata|martyna wojciechowska

    kobieta na krańcu świata|martyna wojciechowska

    2016 był dla Martyny Wojciechowskiej trudnym rokiem: zmagała się z ciężką chorobą i żałobą po śmierci partnera oraz ojca jej córki - Jerzego Błaszczyka. Mimo to ciągle odbiera kolejne nagrody takie jak Telekamery i kręci w Malezji kolejny sezon "Kobiety na krańcu świata". Skąd czerpie wewnętrzną siłę? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Od siedmiu lat jest drodze i wciąż zmierza w kierunku krańca świata. Nie zawsze jest łatwo, ale Martynie Wojciechowskiej o to chodzi ;) Co dziennikarka najbardziej lubi w swojej pracy? Czy ekipa zawsze pracuje w komfortowych warunkach? Jak wyglądają kulisy programu "Kobieta na krańcu świata"?

    Zdaniem naukowców, właśnie w tym kraju mieszkają najszczęśliwsi ludzie na świecie. Aż 95% Bhutańczyków deklaruje, że czuje się szczęśliwi! Co jest źródłem ich szczęścia? Sprawdzić to postanowiła Martyna wojciechowska, która o swojej podróży opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

    Dziennikarka TVN wyjechała z ekipą programu "Kobieta na krańcu świata" na Filipiny. Tam też spędzi tegoroczną Wielkanoc. Czy zabierze ze sobą córkę Marysię? Czy dziennikarka zaraziła swoją córkę pasją do podróżowania? O rodzinnych planach, Martyna Wojciechowska opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.