klub sportowy

  klub sportowy

  Gość Dzień Dobry TVN Jacek Stachursky został honorowym współudziałowcem Górnika Zabrze. Naszej dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej zdradził, dlaczego właśnie ten klub piłkarski darzy takim sentymentem i w jakich okolicznościach został jego współudziałowcem. Powiedział jej również o swojej działalności społecznej i studiach prawniczych.

  Swoją życiową partnerkę, piękną Celię Jaunat, polski piłkarz i zawodnik klubu Sevilla - Grzegorz Krychowiak - poznał we Francji. Para rzadko się ze sobą rozstaje, bo Celia chętnie towarzyszy wybrankowi w piłkarskich spotkaniach. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz spotkała się z Celię Jaunat, relację z tego spotaknia zobaczycie w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami!

  W trzecioligowym klubie piłkarskim - LZS Piotrówka grają piłkarze z całego świata. Prezes ugrupowania zaprasza do Piotrówki chłopaków z Senegalu, Brazylii, Kamerunu czy Ghany. Po co to robi? Kaprys inwestora czy inwestycja w klub? Dlaczego nie szuka nowych piłkarzy wśród Polaków? Jak piłkarze z egzotycznych zakątków świata czują się w Polsce? Co ich skłoniło, że przyjechali akurat do Piotrówki? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Ireneusza Strychacza, prezesa LZS Piotrówka, Matheusa Siqueirę-Brazylijczyka, od 3 miesięcy mieszka w Polsce i Galdino Luiza Mendesa Juniora – Brazylijczyka, który mieszka w Polsce już od 10 lat.

  A to zimno na dworze, a to brak pieniędzy na karnet w klubie sportowym - z tych właśnie powodów niektóre osoby wybierają ćwiczenia w domu. Wykorzystują przy tym filmy instruktażowe z internetu. Czy ćwiczenia bez wsparcia specjalisty są bezpieczne? Na co zwracać uwagę ćwicząc w domu? Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli: trenerka fitness Aleksandra Żelazo i dr Robert Śmigielski - specjalista medycyny sportowej.

  Robert Lewandowski 1 lipca przechodzi do Bayernu Monachium. Ile będzie zarabiać w nowym klubie? Czy to prawda, że Real Madryt próbował kupić Roberta Lewandowskiego? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy świetnie zorientowaną w temacie Agnieszkę Jastrzębską. Jaki ten rok był dla Oliviera Janiaka, a jaki dla Moniki Brodki?

  Filip Chajzer odwiedził miejski klub "Znicz Pruszków", by przyjrzeć się murawie, na której trenował sam Robert Lewandowski. Czy znalazł tam drugiego Lewandowskiego?