klub fitness

    klub fitness

    Siłownie i kluby fitness pozostaną zamknięte. Taką informację przekazał w piątek minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński. Dodał jednak, że rząd postanowił odmrozić dla wszystkich wszelką aktywność sportową na terenach otwartych i basenach. Nowe wytyczne będą obowiązywały od 12 do 26 lutego.

    Od 28 grudnia do 17 stycznia ponownie zamknięte będą galerie handlowe. Obowiązywać też będzie zakaz działalności związanej z prowadzeniem dyskotek i klubów nocnych, basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness. Tak wynika z rządowego rozporządzenia. Nie dotyczyło ono jednak kasyn, co wywoływało spore zdziwienie. Teraz ma się to zmienić.

    Magda Szulc i Gosia Kulczycka robią coś, na co prawdopodobnie nikt wcześniej nie wpadł. Postanowiły sprawdzać jakość fitness klubów, aby potem swoje spostrzeżenia opisywać na blogu. Jak znaleźć klub, który będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania? Na co zwrócić uwagę? Ile siłowni do tej pory sprawdziły? Za co dają czerwone kartki? Magda i Gosia gościły w Dzień Dobry TVN.

    Ma ponad milion fanów na facebooku. Odchudziła już setki polskich kobiet. Napisała kilka książek. Mowa o Ewie Chodakowskiej - prawdziwej pogromczyni kalorii i zbędnego tłuszczu. Do jej osiągnięć doszło dziś jeszcze jedno. Pobiła rekord Guinnessa w największym otwartym treningu fitness. O tym, jaka panowała atmosfera na warszawskim stadionie, opowiedziała Magdzie Mołek. Ile osób przyszło na stadion?