Kinga Rusin i Piotr Kraśko

  Kinga Rusin i Piotr Kraśko

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: zmysłowa strona wielkiego intelektualisty - o czterokrotnie nominowanym do nagrody Nobla Jarosławie Iwaszkiewiczu jego prawnuczka. Następnie: fascynuje i wciąga - o pracy na planie "Pod powierzchnią" Magda Boczarska i debiutująca Maria Kowalska. W programie także: człowiek wielkich gór i wielkich spełnionych marzeń - Krzysztof Wielicki o filozofii życia, jaką trzeba mieć zdobywając, niedostępne dla większości szczyty gór. Bądźcie z nami w sobotę o 8.00.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: najstarszy mężczyzna w Polsce - co o współczesnych wynalazkach myśli człowiek, który pamięta Piłsudskiego? W programie także pierwsza Polka, która zdobyła Mount Everest - czego jeszcze nie wiemy o Wandzie Rutkiewicz? O charyzmatycznej kobiecie z gór - jej siostra. Oprócz tego: świeżość, uroda i talent - poznajemy bliższej Mariannę Kowalewską - aktorskie objawienie serialowej "Pułapki". A także mistrzyni sportu Otylia Jędrzejczak o wyzwaniu, jakim jest macierzyństwo.

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje: w Portugalii odwiedzamy gwiazdy muzyki Fado, Fábię Rebordão i Jorge Fernando. W programie także: Kamil Bednarek o nowym etapie swojej kariery - czym nas zaskoczy? Oprócz tego: kapsle, klasy, guma, państwa-miasta - Iwona Guzowska, Alan Andersz i Filip Chajzer wspominają podwórkowe zabawy z dzieciństwa. Startujemy o 8:30!

  W sobotnim programie Dzień Dobry Wakacje: jak wygląda życie stewardessy? Olga Kuczyńska o kulisach swojej pracy i najbardziej irytujących zachowaniach pasażerów w samolocie. Oprócz tego: Colin Firth oraz Rachel Weisz o historii, która wydarzyła się naprawdę. W programie także: Tomasz Zubilewicz w roli dziadka. Bądźcie z nami o 8.30!

  W najbliższe Dzień Dobry Wakacje rozkołysze nas Kamil Bednarek. W programie także: „dziadek Zuba”, czyli: co robi Tomasz Zubilewicz kiedy gasną kamery? Oprócz tego: dalszy ciąg historii spotkania niewidomego Igora Sobierajskiego z jego idolem Gromeem. Dzień Dobry Wakacje już od soboty. Czekamy na Was o 8:30!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: "Zimna wojna" - film, który rozgrzał serca krytyków i widzów - Agata Kulesza o współpracy z Pawłem Pawlikowskim - reżyserem, który słynie z perfekcji. Oprócz tego: jak żyje współczesna księżniczka? W Lizbonie spędzamy dzień z Tamarą Czartoryską. A na koniec: Reni Jusis wraca do gry - zdradzi, dla kogo zawsze będzie miała tyle miłości. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Dawid Podsiadło wraca po roku przerwy i zadaje ważne pytania o swoje korzenie i przyszłość. Oprócz tego: chłopak znikąd, który stał się nieśmiertelną ikoną mody - Alexander McQueen oczami bliskich. Następnie Andrzej Chyra w nietypowej roli. W programie także: trener wszech czasów, dzięki któremu Polska w 1974 roku zdobyła trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej - o Kazimierzu Górskim i tamtych dniach - jego syn.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: pomaganie to jego drugie imię, czyli Jurek Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w sprawie niepełnosprawnych. W programie także: narodziny gwiazdy - Alden Ehrenreich - czy musiał dostać błogosławieństwo Harrisona Forda, żeby zagrać młodego Hana Solo, a potem triumf medycyny, który pozwolił na narodziny małej Nikoli, której mama jest w śpiączce po wypadku. Startujemy o 8.00. Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: kobiecość po osiemdziesiątce - niezwykła Jane Fonda. W programie także: tylko u nas Michał Żebrowski z żoną o swojej najważniejszej roli. Następnie Filip Chajzer sprawdza, co Polacy szczerze myślą o politykach, a potem od serca i na Dzień Matki - Kukulska, Gessler, Lamparska i Rusowicz. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN wejdziemy muzycznym krokiem - naszą scenę rozgrzeje Álvaro Soler, a w naszej kawiarence będzie można się spotkać z brytyjską gwiazdą nastolatków The Vamps. Następnie: Ostaszewska i Zakościelny - czy tuż przed finałem drugiego sezonu Diagnozy czują się medycznymi ekspertami i wielką serialową rodziną? W programie także: Jerzy Bralczyk z żoną Lucyną zdradza, jakim językiem miłości do siebie mówią. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: artystyczna buntowniczka, która muzykę wykorzystuje jako narzędzie do walki z systemem - tylko u nas nominowana do Oscara M.I.A. W programie także dzień z Michałem Figurskim - o pracy, żmudnej rehabilitacji i o tym, czego nauczyła go choroba. Następnie wyjątkowa osoba i mózg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Lidia Niedźwiecka-Owsiak o tym, dlaczego warto być silną kobietą.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Joanna Krupa - czy tego lata powie sakramentalne TAK? U nas o planach na nadchodzące miesiące. Oprócz tego: 900 km i prawie 8 godzin bez lądowania - Kawa i Bobula - tandem, który dokonał pionierskiego lotu szybowcem. Następnie miliony piosenek, a tylko jeden hit - Roman Rogowiecki i Vienio - jak stworzyć numer wszech czasów? A na koniec autorka wielu hitów i to już od 25 lat - na naszej scenie Kasia Kowalska. Startujemy o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Peja - jak bycie ojcem zmienia zadziorność w łagodność? Następnie dowcipni, przystojni, wysmakowani - tylko u nas Robert Makłowicz z synami. A na koniec: wyjątkowa energia i siła muzyki - na naszym czacie i scenie Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W Wielką Sobotę w DDTVN wielkie gwiazdy: Maryla Rodowicz i bliskie jej sercu skarby, czyli ulubione sceniczne stroje, gitary, a nawet samochód. Oprócz tego: kierownik wyprawy na K2 Krzysztof Wielicki specjalnie dla nas wyjątkowo nie w górach, ale prywatnie - w domu z żoną. Następnie: Jurek Owsiak w imieniu starszych osób, a Natalia Szroeder prywatnie o świętach z rodziną i zawodowo o nowych muzycznych inspiracjach. Bądźcie z nami w sobotę. Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Bajm - gdy to zobaczycie, nie uwierzycie, że zespół obchodzi właśnie 40-lecie! W programie także: Piotr Kraśko i Mateusz Kusznierewicz - tylko u nas - prosto z egzotycznego rejsu. Następnie: najbardziej gorąca medialna para w swoim żywiole! Czy małżeństwu Majdanów uda się sprostać wyzwaniu, jakie dla nich przygotowaliśmy? Bądźcie z nami w niedzielę od 8:00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: wybitna skrzypaczka oraz żona i mama ulubionych przez Polaków aktorów - Barbara Stuhr o życiu w blasku i cieniu znanego męża i syna. W programie także: mistrz słowa, którego teksty będą wieczne - Wojciech Młynarski we wspomnieniach dzieci. Oprócz tego: Polka, która pierwsza na świecie dokonała pełnego przeszczepu twarzy! Prof. Marię Siemionow odwiedziliśmy w jej amerykańskim domu. Bądźcie z nami w sobotę od 8:00! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Piotra Kraśki!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Maja Ostaszewska - jak zostać najlepszą serialową aktorką w Polsce? Oprócz tego zjawiskowe kobiety, roztańczeni mężczyźni i wszystko to, co najpiękniejsze w Polskiej tradycji, czyli fenomen Mazowsza, które właśnie obchodzi 70 lat. A także Cezary Żak - aktor, którego kocha teatr i to z wzajemnością - u nas o swoich zawodowych miłościach. Bądźcie z nami w niedzielę o 8.00! Zapraszają Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: kobieta o wielu twarzach - co oprócz mody i aktorstwa inspiruje jeszcze Małgorzatę Belę? W programie także: Magdalena Boczarska wraca z macierzyńskiego, a u nas Daria Widawska i Anna Wyszkoni o tym, czy show-biznes lubi długie nieobecności. Bądźcie z nami w sobotę! Zapraszają Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: głos, którego nigdy nie zapomnimy - córka Zbigniewa Wodeckiego o tym, jak zamierza uhonorować talent słynnego taty. Następnie o mistrzu aktorskiej improwizacji Mirku Haniszewskim - mistrz Jakubik i mistrz Gajos. A na koniec Kristin Scott Thomas - kiedyś gwiazda Angielskiego Pacjenta, dziś filmowa żona Winstona Churchilla. Bądźcie z nami w niedzielę. Startujemy o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: człowiek z głową w chmurach, który nigdy nie przestał wierzyć w swoje marzenia. O Tomaszu Mackiewiczu znajomi z przeszłości. Następnie: jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego sportu - czy równie kontrowersyjne było jego życie prywatne? W naszym studiu syn Janusza Wójcika - Andrzej. W programie także królowie polskich komedii: Juliusz Machulski, Tomasz Konecki i Bartłomiej Ignaciuk - o tym jak zrobić film, który pokochają Polacy? Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: energetyczny Enej w wersji balladowej - na scenie i naszym czacie. Następnie: punk, metal, a może hiphopowiec? Z kim identyfikowali się: Tymański, Lizut, Łozo Schejbal i Urbaś? Oprócz tego: będziemy w Meksyku u krewnej króla Poniatowskiego, a w naszym studiu hrabia Zamojski i książę Czartoryski o arystokracji w XXI wieku. A na koniec: wady kręgosłupa i sukces polskich lekarzy w ich leczeniu. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: po raz pierwszy jako duet - Kayah i Grzegorz Hyży - nam zdradzają, co warto zrobić dla miłości. Następnie: Agnieszka Suchora o swojej pozateatralnej pasji. A także: piękno, gracja i katorżnicza praca - o kulisach łyżwiarstwa figurowego Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriev - para reprezentująca Polskę na tegorocznej olimpiadzie. Bądźcie z nami w sobotę od 8:00!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Priscilla Presley o swoim codziennym życiu z królem rock'n'rolla. Prócz tego: Rogucki, Domagała, Żurawski i Czeczot jako wyjątkowy zespół muzyczny - zdradzą, dlaczego warto spełniać swoje dziecięce marzenia. A na koniec: zawsze z akordeonem przy boku - Marcin Wyrostek na naszym czacie i scenie. Bądźcie z nami o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: serialowy Włodek Zięba z żoną i nie jest to Bożena Dykiel - Mieczysław Hryniewicz pokazał ich małą Francję pod Poznaniem. W programie także: Filip Chajzer poszukuje trzech króli, a na koniec: Staszczyk, Egurrola i Babicki, który na jednej narcie pokonał całą trasę podczas zjazdu w Pucharze Świata - co ofiarowali na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Startujemy o 8.00!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN tuż przed Wigilią wyjątkowe spotkania - Tomasz Gollob jako jedynych zaprosił nas do domu i opowiedział o najważniejszej walce w życiu. Następnie: Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin - gorąca przyjaźń z Azji Express i gorączkowe przygotowania do Świąt. A potem: najlepsi polscy bobsleiści - Luty i Tylkowski o przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer skraca dystans - dlaczego warto przejść na "ty"? Oprócz tego niezwykła historia siły woli, czyli jak z Polaka z nadwagą stać się triathlonowym mistrzem świata? W programie także: Magda Gessler ostrzy sztućce przed finałem MasterChefa, a Pectus rozśpiewują się tuż przed sylwestrem TVN i występem na naszej scenie. Startujemy o 8.30! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: zaskakująca przyjaźń - co połączyło supermodelkę Anję Rubik z Robertem Biedroniem? Grażyna Wolszczak o karierze po czterdziestce i swoim życiowym planie B. W programie także: wytrawne smaki Korei, a na koniec Ewelina Lisowska - gwiazda ostatniego wieczoru roku 2017 oraz gwiazda naszego czatu. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: piosenki, które ściskają za serce - Jessie Ware - jak małżeństwo i macierzyństwo wpływają na jej twórczość? Oprócz tego: Iza Kuna i Wojciech Malajkat - świątecznie i romantycznie o listach, które chciałby dostać każdy Polak. A także wielcy małym: Fraszyńska i Królikowski - dlaczego ich serca skradły opuszczone psiaki? Bądźcie z nami o 8.30! Zapraszają Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: nieuleczalna choroba z pozytywnym zakończeniem - zobaczcie, jak wygląda i jak żyje Joasia, która 4 lata temu przeszła przeszczep twarzy. W programie także Krzysztof Hołowczyc i Andrzej Seweryn w obronie kobiet, a Marina o swojej miłości i pasji - o muzyce oraz z najnowszą piosenką. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: muzyczna zadziorności poetycka wrażliwość. Efekt? Płyty pokryte platyną i złotem. Na naszym czacie LemON i charyzmatyczny Igor Herbut. W programie także: Ślązaczka w życiu i na ekranie. Ile w charakternej Wandzi Jureczko jest Soni Bohosiewicz? A także: syn jednej z Żon Hollywood - Nicolas Deeds o swoim życiu w Polsce. Dzień Dobry TVN już o 8:00! Na program zapraszają Kinga Rusin i Piotr Kraśko.