Kinga Preis

  Kinga Preis

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kingę Preis, odtwórczynię roli Natalii Różańskiej w serialu "Pułapka". Jak aktorka przygotowuje się do roli pani prokurator? Jak odnajduje się w kryminalnym świecie? Z Agatą Kuleszą znają się kilkanaście lat. Czy granie trudnych scen z przyjaciółką jest łatwiejsze?

  Już dziś wieczorem, o 21.30, w TVN będziemy mogli zobaczyć pilotażowy odcinek nowego serialu - "Kaprys losu". To zabawna i ciepła historia Zuzy Zawady 45-letniej szanowanej pani psycholog specjalizującej się w terapii par. Zgodnie z porzekadłem: szewc bez butów chodzi, poznajemy ją jako matkę samotnie wychowującą dwójkę dzieci w kilka lat po burzliwym rozwodzie. O serialu opowiedzieli nam, w Dzień Dobry TVN, Marcin Perchuć, Kinga Preis i Tomasz Karolak.

  Kinga Preis jest jedną z głównych bohaterek filmu #WszystkoGra - historii o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. O wyjątkowości filmu, pracy na planie i muzyce, którą lubi powiedziała w Dzień Dobry TVN.

  W sobotę w Dzień dobry TVN Kinga Preis - jak wypadł jej taneczny debiut? Tak dobrze, że "Wszystko gra". Oprócz tego: artysta wszechstronny - Czesław Mozil na "przedwojenną nutę". A potem: aktorka po godzinach - Sonia Bohosiewicz na spływie kajakowym. A na koniec: największa gwiazda młodego pokolenia i świetna wiadomość dla jego fanek - na naszej scenie i czacie Dawid Kwiatkowski. Zaczynamy o 8.00. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Byliśmy z kamerą na premierze musicalu "Wszystko gra". Musical to dla aktorów duże aktorskie wyzwanie. By osiągnąć efekt lekkiego i zabawnego filmu, trzeba się sporo napracować. Jak wyglądały i ile trwały przygotowania do musicalu? Jakie bariery musieli pokonywać na planie aktorzy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Tym razem przegląd prasy przygotowała dla Was Karolina Korwin Piotrowska. Zwróciła uwagę na wywiad z aktorką Kingą Preis i idolem nastolatek Dawidem Kwiatkowskim.

  W lutym na ekrany kin wejdzie film "Wszystko Gra" w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Bazą filmu są kultowe piosenki z lat 70. i 80. XX w., ale w nowoczesnych aranżacjach. Film jest zapowiadany jako musical nowej generacji. Dlaczego?

  Kinga Preis na tegorocznej gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2015 otrzymała kolejną statuetkę. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej aktorka powiedział, co się stało z pierwszymi Orłami.

  Akcja pod hasłem "Ask them more", zapoczątkowana na gali rozdania tegorocznych Oscarów, zachęca dziennikarzy, aby pytali aktorów na czerwonym dywanie o coś więcej niż tylko o cenę i projektanta stroju. Co polskie gwiazdy myślą o tej akcji? O co chciałyby być pytane? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Kinga Preis, Tomasz Kot, Marta Żmuda Trzebiatowska, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Łukasz Palkowski, Maja Ostaszewska.

  Co dostała od syna na Dzień Matki i co przygotuje mu na Dzień Dziecka? Co powiedział jej Nick Cave i ile Kingi Preis jest w wiedźmie, którą właśnie gra? Zobaczcie co aktorka powiedziała Kindze Burzyńskiej.

  Łukasz Simlat, Dominika Ostałowska, Kinga Preis. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska sprawdzała, czego gwiazdy bały się w dzieciństwie. Ciemności, wiedźm, potworów, a może jeszcze czegoś innego? Spektakl "Jak zostałam wiedźmą" na podstawie książki Doroty Masłowskiej - czy to jest bajka dla dzieci czy przedstawienie dla dorosłych?