kawaler

  kawaler

  Już we wtorek 24 listopada świętujemy w Polsce Katarzynki. Bardzo podobne do Andrzejek święto, to magiczny, lecz zapomniany dzień kawalerów. W wigilię św. Katarzyny odbywały się bowiem wróżby młodych mężczyzn, którzy chcieli rozwiać wątpliwości dotyczące ożenku oraz poszukiwania partnerki.

  Jak dowiedział się Filip Chajzer, "mężczyzna powinien konsumować życie". Lepiej konsumuje się je w parze, czy w pojedynkę? Jeśli w pojedynkę, to kim jest ten stary kawaler, o którym ostatnio tak głośno? Ile lat ma ten jegomość? Jak wyglądają jego buty? I czym różni się od singla? A co to "bykowe"? Zobaczcie, czego dziennikarz Dzień Dobry TVN dowiedział się na polskich ulicach.

  Samotni panowie i ich troskliwe mamy zasiedli dziś na kanapie w studio Dzień Dobry TVN, a to oznacza, że na antenę wraca program "Kto poślubi mojego syna?"! Czego oczekuje mama od przyszłej wybranki swojego syna? Czy udział w programie pomoże spełnić chłopakom marzenie o wielkiej miłości? Zapraszamy już dziś o 21:30! Nie możecie tego przegapić! :-)

  W Pałacyku Sobańskich Katarzyna Olubińska spotkała się z prowadzącą nowy program "Kto poślubi mojego syna" - Agnieszką Jastrzębską. Zapraszamy na pierwszy odcinek w środę o 21:30. Czy program jest wyreżyserowany? Obie dziennikarki spotkały się też z mamami i synami - uczestnikami programu. Kto zgłaszał synów do reality-show? A może sami się zgłaszali? Jak wyglądały poszukiwania swojej drugiej połówki? Kogo wybierze Artur, a kogo Konrad? A może ich przyszłe żony wybierają ich mamy - Marzanna i Beata?

  Rynek po czterdziestce, rynek pierwotny i rynek wtórny. Tłok na rynku, nasycenie rynku. Co ekonomia ma wspólnego z miłością, związkami między ludźmi i seksem? Czym jest "luźna powieka" Jacykowa? W studiu Dzień Dobry TVN goścmi byli: prezes kliniki medycyny estetycznej Kalina Ben Sira, aktor Rafał Rutkowski, aktorka Aldona Jankowska oraz stylista Tomasz Jacyków. Czy mężczyźni także poprawiają wygląd oddając się w ręce chirurga plastycznego?

  W domu, w klubie, zakrapiany alkoholem, ze striptizem? Jaki jest przepis na idealny wieczór kawalerski? Aktor Jarek Jakimowicz uważa, że z dobrego wieczoru kawalerskiego nie powinno się pamiętać nic. Co na to były piłkarz Tomasz Iwan i aktor Marcin Chochlew? Jak wyglądają wieczory kawalerskie we Włoszech? - Nie ma striptizu, kobiet, nic nie ma... nuda - mówił w Dzień Dobry TVN Paolo Cozza, Włoch mieszkający w Polsce, któremu bardzo się podobają polskie wieczory kawalerskie.

  Są dobrze sytuowani, dojrzali i przystojni. Wiele kobiet chce ich usidlić. Jednak oni nie chcą się ustatkować. Wieczni kawalerowie - z przymusu czy z wyboru? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktora Jana Nowicki, sportowiec Wojciech Brzozowski, psycholog Piotr Mosak oraz redaktor naczelny K-Mag Mikołaj Komar. Czy można zamknąć w klatce niebieskiego ptaka?