Kate Rozz

  Kate Rozz

  Mateusz Hładki spotkał się Kate Rozz. Czym zajmuje się dziś z aktorka i modelka? Gdzie mieszka i czy zamierza wrócić do Polski? Czy Kate i jej partner Dan Holzmann... planują otworzyć przedszkole? ;-)

  Kate Rozz jakiś czas temu zaprojektowała linię kostiumów kąpielowych. Jako ich ambasadorka może pochwalić się również doskonałą figurą. Jaki ma sposób na utrzymanie sylwetki? Co ćwiczy i jak często? Swoją tajemnicę zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  W wieku 16 lat opuściła Polskę i wyjechała do Paryża, który stał się jej domem. Naszym gościem była modelka i aktorka Kate Rozz, która opowiedziała nam o swojej nowej miłości... do Brazylii. Czy dla kariery w Brazylii porzuci Paryż? Kim jest Jan Bożym, z którym w Brazylli spotkała się Kate Rozz? I czy to prawda, że zajęła się projektowaniem kostiumów kąpielowych i wystąpi w brazylijskim serialu?

  Czym Kate Rozz urzekła projektantkę Izabelę Łapińską? Gdzie obie panie się poznały? Dziennikarka Katarzyna Olubińska spotkała się z projektanką i jej muzą, by porozmawiać także o sukni wieczorowej projektu Izabeli Łapińskiej, w ktorej Kate wystąpiła podczas Festiwalu w Cannes, a którą zachwyciła się sama Naomi Watts.

  Ewa Chodakowska pokazuje obrączkę, Teresa Rosati wprowadza swoją wnuczkę na salony, gwiazdy brylują na pokazie mody La Mania, a Kate Rozz opowiada o wymarzonej sukni ślubnej. Czy po to, by założyć jedną z nich byłaby skłonna po raz trzeci wziąć ślub?

  Od dwóch lat jest na czołówkach gazet i plotkarskich portali. Nigdy nie dementowała żadnych plotek o sobie. Aż do teraz. Dziennikarka Kinga Rusin spotkała się z Kate Rozz w Paryżu.