Katarzyna Smutniak

  Katarzyna Smutniak

  Kasia Smutniak jest jedną z nielicznych polskich aktorek, które z powodzeniem robią karierę za granicą. Artystka jest doceniana za kreacje dramatyczne, jak i komediowe, a bywa nawet nazywana "młodszą siostrą Moniki Bellucci". Teraz zostanie wyróżniona prestiżową statuetką.

  74. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes trwa w najlepsze. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele światowej sławy gwiazd. Do zdjęć pozowali już m.in. Timothée Chalamet, Adrien Brody, Tilda Swinton, Christian Louboutin, Bella Hadid, Vanessa Paradis, Catherine Deneuve czy Marion Cotillard. Mieliśmy jednak także polską reprezentację, bowiem premiery filmowe swoją obecnością zaszczyciły Anja Rubik i Kasia Smutniak. Zobaczcie, jak wyglądały.

  Kasia Smutniak jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Od wielu lat robi błyskotliwą karierę we Włoszech, gdzie również doceniono ją za urodę oraz talent. Wydawałoby się, że nie ma żadnych kompleksów, jednak nic bardziej mylnego. W najnowszym wywiadzie wyjawiła, że ma wiele zastrzeżeń co do swojego wyglądu.

  Na planie: Katarzyna Smutniak, Anja Rubik, Katarzyna Sokołowska i Małgorzata Socha. Z kamerą Dzień Dobry TVN podglądaliśmy kulisy niezwykłej zimowej sesji zdjęciowej dla firmy Apart. Marcin Tyszka: "Moim pomysłem było to, żeby pokazać jak dorośli zmieniają się na święta specjalnie dla dzieci".

  Katarzyna Sokołowska, Anja Rubik, Małgorzata Socha i Katarzyna Smutniak zostały ambasadorkami marki Apart, która w tym roku obchodzi swoje 40-lecie. Jak wyglądały obchody jubileuszu? W Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Katarzyna Sokołowska.

  Twarz Armaniego, niejednokrotnie na okładkach "Vogue'a", ostatnio zagrała u boku Johna Travolty i Jonathana Rhysa-Meyersa. Jaka jest prywatnie Kasia Smutniak? Tergo mogliście dowiedzieć się tylko z ekskluzywnego wywiadu, który dla Dzień Dobry TVN przeprowadziła z aktorką Magda Mołek.