katarzyna piasecka

  katarzyna piasecka

  Magazyn "Bravo" dla młodzieży lat 90. był bardzo ważnym, obowiązkowym wręcz tytułem. Prawie każdy nastolatek chciał mieć plakaty z gwiazdami z "Bravo". Po 26 latach kultowe pismo znika jednak z polskiego rynku wydawniczego. Kto sięgał po "Bravo"? Od której rubryki zaczynał przeglądać magazyn Piotr Kędzierski? Czym "Bravo" było dla Gabi Drzewieckiej? O co chodzi z tym pettingiem? Kto pisał do magazynu "Bravo" i, kto kupił jego ostatni numer? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer, który postanowił uczcić ostatni numer magazynu reportażem.

  Problemów, które mogą nam przeszkadzać podczas miłosnych igraszek jest wiele. Wśród nich jest wlepiony w nas wzrok psa lub kota albo niespodziewana wizyta w sypialni dziecka. Dlaczego zwierzęta wpatrują się w nas, kiedy uprawiamy seks? Co powiedzieć dziecku, kiedy nas nakryje? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: seksuolog Jagoda Bzowy, dziennikarz radiowy Piotr Kędzierski i stand-upperka Katarzyna Piasecka.

  Jak dowiedział się Filip Chajzer, "mężczyzna powinien konsumować życie". Lepiej konsumuje się je w parze, czy w pojedynkę? Jeśli w pojedynkę, to kim jest ten stary kawaler, o którym ostatnio tak głośno? Ile lat ma ten jegomość? Jak wyglądają jego buty? I czym różni się od singla? A co to "bykowe"? Zobaczcie, czego dziennikarz Dzień Dobry TVN dowiedział się na polskich ulicach.

  Każdej wiosny jesteśmy bombardowani informacjami, że już czas wziąć się za siebie i zacząć przygotowania do sezonu plażowego. Czy taka presja wywierana jest jedynie na kobiety, czy Edyta Pazura, Katarzyna Cerekwicka i Katarzyna Piasecka poddają się jej? Czujecie potrzebę wiosennej zmiany?

  Ona i on - na początku znajomości między nimi przyjemnie iskrzyło, ale potem, po kilku miesiącach, też iskrzy, ale już trochę inaczej i mniej przyjemnie :) Jak kłócą się kobiety, a jak mężczyźni? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: stand-uperkę Katarzynę Piasecką, dziennikarkę radiową Joannę Mielewczyk, eksperta ds. damsko-męskich Grzegorza Kordka.

  Stanie w kolejce ma w Polsce długą tradycję. Stali w nich nasi dziadkowie, rodzice, stoimy i my. O tym, jaki jest Polak w kolejce rozmawialiśmy z najbystrzejszymi obserwatorami rzeczywistości – stand-uperką Katarzyną Piasecką, wokalistą Maciejem Miecznikowskim i coachem personalnym Miłoszem Brzezińskim. Jak goście Dzień Dobry TVN radzą sobie stojąc w ogonku? Co możemy stracić, a co zyskać, kiedy stoimy w kolejkach? Jak się zachowuje porządkowy, a jak spryciula kolejkowy? Za co Maciej Miecznikowski lubi kolejki? Jak rozładować frustrację, kiedy stoi się w kolejce?