kasa na dzień dobry

  kasa na dzień dobry

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Beaty z Krakowa, która wygrała 1.300 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro do wygrania 25 760 zł!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Agnieszki z miejscowości Brzeszcze, która wygrała 1.700 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 13.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Zuzanny ze Szczecinka, która wygrała 1.500 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 12.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Elżbieta z Łodzi, która wygrała 24.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 10.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Czesławy z Gryfina, która wygrała 1.300 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 24.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marioli z Jeżyk, która wygrała 1.400 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 22.800 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Ewy z Puław, która wygrała 1.800 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 19.700 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Anna z Połajewa, która wygrała 1.200 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 17.000 złotych!!!

  W trakcie dzisiejszego programu podczas wyłaniania laureata nagrody w loterii połączenie zostało zerwane. Zgodnie z regulaminem powinno zostać ponownie nawiązane na antenie, jednak ze względu na zakończenie programu cała procedura wyłaniania laureata musiała zostać zakończona poza anteną. Ponowna próba nawiązania połączenia z Panią Agnieszką z Warszawy była udana. Pani wybrała szufladkę z numerem 3 i wygrała nagrodę w kwocie 1.800 zł. Gratulujemy! Aktualna kwota kumulacji to 13.700 zł i można już o nią grać. Losowanie jutro ok. 10:00. Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Pauliny z Dębna, która wygrała 2.500 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 11.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marty z Pruszkowa, która wygrała 2.000 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 9.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Joanny z Białej Podlaskiej, która wygrała 1.300 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii aż 7.500 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pana Adama ze Słubic, który wygrał 11.900 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 5.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Halina G-K z Zakopanego, która wygrała 1.700 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 11.900 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marioli K. z Malborka, która wygrała 1.400 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 11.100 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Ewy z Wołomina, która wygrała 22.140 złotych! Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii 10.000 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Danuty z Pisarzowic, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii - uwaga - aż 22.140 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Anny z Czystochlebia, która wygrała 2.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii - uwaga - aż 20.640 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Marzeny z Warszawy, która wygrała 1.700 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w loterii - uwaga - aż 20.140 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Mirosławy ze Starej Kiszewy, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - aż 19.340 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Barbary z Sokołowa Podlaskiego, która wygrała 1.300 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii aż 17.840 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Anny z Warszawy, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii aż 16.640 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Darii z Wrocławia, która wygrała 1.900 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro w naszej loterii możecie wygrać - uwaga - 15.140 złotych!!! To świetna wiadomość, prawda?

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Jolanty z Żagania, która wygrała 1.000 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii aż 12.100 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pana Wiesława z Chojnic, który wygrał 2.000 złotych Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii aż 10.600 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Elżbiety z Zagórza, która zgarnia 1.500 zł. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - aż 10.100 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pana Stanisława z Warszawy, który zgarnia 1.200 zł. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - 9.100 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pana Przemysława K. z Poznania, który zgarnia 1.500 zł. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - 7.800 złotych!!!

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Jolanty F. z Żyrardowa, która zgarnia 1.900 zł. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro możecie wygrać w naszej loterii - uwaga - 6.800 złotych!!!