Karolina Korwin-Piotrowska

  Karolina Korwin-Piotrowska

  Na konferencji dotyczącej jesiennej ramówki TVN Style była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która rozmawiała: ze specjalistką od ślubów Izabelą Janachowską, Małgorzatą Rozenek-Majdan - ciągle "W dobrym stylu" i Magdą Mołek "W roli głównej". Maciej Maniewski i Gabi Drzewiecka opowiedzieli jej o "Mistrzowskim cięciu" - kto jest czarnym charakterem w tym duecie? Zaś Ulę Chincz zobaczymy m.in. w programie "Gwiazdy prywatnie", a Karolinę Korwin-Piotrowską w programie #Sława, czyli historia show biznesu.

  We środę odbyła się uroczysta gala, na której zaprezentowana została jesienna ramówka TVN. Jesteśmy razem już 20 lat! Jakie nowe programy znajdą się na naszej antenie, a które powrócą? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z: Karoliną Korwin-Piotrowską, Hubertem Urbańskim, Magdą Gessler, Marcinem Tyszką, Agnieszką Woźniak-Starak, Mateuszem Gesslerem, Robertem Makłowiczem, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Małgorzatą Kożuchowską i Mają Ostaszewską. Na którą pozycję z jesiennej ramówki czekasz najbardziej?

  To już 23. Przystanek Woodstock. Jak co roku festiwal wzbudza dużo emocji, szczególnie wśród polityków. Skąd te obawy? Dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Filip Chajzer po raz kolejny ruszył do Kostrzyna nad Odrą, aby zobaczyć, czy Minister Spraw Wewnętrznych Mariusz Błaszczak ma rację i Woodstock jest tak niebezpiecznym miejscem jak o nim mówią. Zobaczcie, co zastał na miejscu.

  Karolina Korwin Piotrowska wydała książkę, w której opisuje m.in. historie medialnych bohaterów. O czym jeszcze w niej przeczytamy? Dlaczego dziennikarka zdecydowała się na napisanie tej książki? Czy załatwia nią jakieś swoje interesy? Dlaczego uważa, że ma prawo do oceniania innych? Zapytaliśmy ją o to w Dzień Dobry TVN.

  Tak prowadząca program "Sablewskiej sposób na modę" powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Barbarze Pasek podczas ramówkowej konferencji TVN Style. Basia rozmawiała również z "Panią gadżet" Anną Ibisz-Nowak, Małgorzatą Rozenek-Majdan ("W dobrym stylu"), Karoliną Korwin Piotrkowską ("Magiel towarzyski") oraz Izabelą Janachowską ("W czym do ślubu"). Kto zwrócił na siebie największą uwagę? Czym zaskoczą nas programy z wiosennej ramówki? Zobaczcie!

  W studiu Dzień Dobry TVN o fenomenie "Dynastii" rozmawialiśmy z "człowiekiem, który obejrzał wszystkie odcinki Dynastii" - Maciejem Gudowskim oraz Karoliną Korwin-Piotrowską i Dorotą Malesą, fanką serialu i autorką bloga o Stanach Zjednoczonych "50 Shades of States". Jak ten kultowy serial wpłynął na życie Polaków? Oglądaliście? Będziecie oglądać?

  Otylia Jędrzejczak jest wykładowcą na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Cezary Kosiński - na Warszawskiej Akademii Teatralnej, a Karolina Korwin Piotrowska prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby zapytać jakimi są nauczycielami. Co studenci muszą zrobić, aby oblać egzamin u naszych gości?

  Karolina Korwin Piotrowska skończyła pisać książkę o polskim show-biznesie. Jakie znane nazwiska się w niej znalazły? Czy po jej opublikowaniu spodziewa się pozwów sądowych? Z Karoliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Trzeciego października tego roku kobiety wyraziły swój sprzeciw wobec zaostrzenia przepisów dotyczących aborcji. Czarny poniedziałek był szeroko komentowany w prasie. W jaki sposób? O tym w Dzień Dobry TVN dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska. Powiedziała również, co jej się wczoraj przytrafiło.

  W wielu filmach, także w Polskich, można doszukać się scen, które zrodziły się już na planie. I właśnie o improwizowanych scenach, które stały się kultowe rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z reżyserem i scenarzystą Piotrem Wereśniakiem, dziennikarką Karoliną Korwin Piotrowską i aktorem Rafałem Mohrem. A jak improwizuje się w teatrze?

  Początki w show-biznesie nie zawsze są łatwe - zanim Nicole Kidman została znaną aktorką była masażystką, a Angelina Jolie pracowała jako mistrz ceremonii pogrzebowych. A jak zaczynały polskie gwiazdy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zapytał o to: Roberta Kupisza, Adama Nergala Darkiego, Paulinę Holtz, Karolinę Korwin-Piotrowską, Katarzynę Kolendę-Zaleską, Paulinę Młynarską i Monikę Olejnik.

  Tym razem przegląd prasy przygotowała dla Was Karolina Korwin Piotrowska. Zwróciła uwagę na wywiad z aktorką Kingą Preis i idolem nastolatek Dawidem Kwiatkowskim.

  Od 10 lat Karolina Korwin Piotrowska prowadzi na TVN Style Magiel Towarzyski. Co się zmieniło przez te lata w show-biznesie? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Większość osób kojarzy Karolinę Korwin Piotrowską z krytyką i wytykaniem błędów celebrytów, a niewielu wie, że dziennikarka ma dużą wiedzę na temat filmów. I właśnie o nich napisała przewodnik zatytułowany "Krótka Książka o Miłości". W Dzień Dobry TVN powiedziała o pracy nad nim oraz o tym, jak filmy i ich bohaterowie wpłynęły na jej życie.

  Już dziś wieczorem zobaczycie pierwszy odcinek nowego sezonu "Na językach". Co komentatorki show, czyli Barbara Pasek, Karolina Korwin-Piotrowska i Agnieszka Jastrzębska robiły w czasie przerwy ramówkowej? Konieczcie zobaczcie, co "Jastrząb" ma w domu! Kto karmi parówkami?

  W 2005 r. mało kto w Polsce nie słyszał takich przebojów jak: "Smak słów" Goyi, "Prowadź mnie" Kasi Kowalskiej i "Prócz Ciebie nic" Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego. Utwory te są równolatkami programu „Dzień dobry TVN”. Z okazji jubileuszu zapytaliśmy, co słychać u gwiazd z pierwszych miejsc list przebojów roku 2005. Na kanapach zasiedli: Magdalena Wójcik „Goya”, Kasia Kowalska i Krzysztof Kiliański.

  Z początkiem nowego sezonu na antenę TVN Style wraca, tyle że w nowej odsłonie program "Magiel towarzyski". Z jego prowadzącą porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Okazuje się, że nie wszystkie gwiazdy nienawidzą Karoliny Korwin-Piotrowskiej... niektóre wręcz żyć bez niej nie mogą ;)

  Kościół scjentologów jest jednym z potężniejszych i wpływowych na świecie. Przyciąga znanych i zamożnych, którzy skrzętnie pilnują swoich tajemnic. Ostatnio, za sprawą głośnego filmu dokumentalnego "Osiąganie czystości. Scjentologia i więzienie wiary" udało się przedostać do tego hermetycznego świata. O sekretach kościoła scjentologicznego rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: dziennikarką Karoliną Korwin-Piotrowską i Ryszardem Brożyniakiem z Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Czy jest to związek wyznaniowy prawnie uznany? Czy działa w Polsce? W jaki sposób scjentolodzy sprawują kontrolę nad swoimi członkami? W jaki sposób zwerbowano Johna Travoltę? Dlaczego gwiazdorzy Hollywoodu są ambasadorami kościoła?

  Anna Mucha wyznała niedawno Magdzie Mołek, że była w dzieciństwie molestowana. Była jednak oburzona, że wywiad, który ma się pojawić w programie "W roli głównej" został zareklamowany właśnie tym wyznaniem. Jak skomentowała to dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska?

  W weekend otwarcia film Macieja Bochniaka "Disco polo" obejrzało w kinach aż 250 tys. osób. To jeden z największych sukcesów frekwencyjnych polskiej produkcji ostatnich lat. Na czym polega fenomen tego filmu? Zapytaliśmy o to dziennikarkę Karolinę Korwin-Piotrowską. Gościem Dzień Dobry TVN był również aktor Bartosz Bielenia, który zagrał w filmie. Czy słucha muzyki disco polo?

  Karolina Korwin-Piotrowska i dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska skomentowały najważniejsze wydarzenia w show-biznesie w 2014 r. Które z polskich gwiazd urodziły w tym roku? Czyje zdjęcie umieszczone na jednym z portali społecznościowych wywołało najwięcej pozytywnych emocji? Jakie gwiazdy miały problemy z prawem? Kogo oszukała Małgorzata Herde? Jak "ksywę" ma ostatnio Agnieszka Szulim? Kto nie przejmuje się układami w show-biznesie i jeszcze w nim zamiesza?

  Mówi o sobie: prezenter, producent, scenarzysta, reżyser i youtuber. W naszym studiu zagościł Maciej Dąbrowski, zwany "Człowiekiem Wargą", który stworzył popularny kanał na YouTube o nazwie "Z Dupy". Bohaterką jednego z jego filmików była Karolina Korwin Piotrowska. Dlaczego zależało jej, by pojawić się w wywiadzie "Z Dupy"? Dlaczego Łukasz Jakóbiak oblał ją wodą podczas wywiadu? Gdzie nagrywane są rozmowy "Człowieka Wargi"? Dlaczego w jego wywiadach jest tyle wulgaryzmów?

  Z okazji 10 urodzin "TVN Style" odbyła się specjalna sesja fotograficzna do miesięcznika Viva! Oczywiście nie mogło tam zabraknąć kamery Dzień Dobry Wakacje. Kogo można zobaczyć na zdjęciach i kto jest "psią celebrytką" ? Zobaczcie.

  Według niej media zmieniają się na lepsze. Zamieszkała w Bibliotece Narodowej. Karolina Korwin - Piotrowska popełniła kolejną książkę: "Ćwiartka raz". Zmieściła tam aż 25 lat polskiego show-biznesu. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o kulisach powstawania książki.

  Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich, którzy oglądali wczorajszy odcinek programu Project Runway. Małgorzata Rozenek powiedziała, że ma narzeczonego! Zobaczcie ten fragment programu. Czy Rozenek zaręczyła się z Radkiem Majdanem?

  Pokochał ją Alfred Hitchcock. Amerykańska aktorka, zdobywczyni Oscara, ale też księżna Monako i żona księcia Rainiera III. Powstaje film o Grace Kelly. I już wybuchnął skandal. Jaki? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Karolina Korwin-Piotrowska.