kanapa

  kanapa

  Niekiedy, by odmienić wygląd wnętrza, nie trzeba inwestować w remont całego pokoju. Dobrym pomysłem na nadanie nowego charakteru pomieszczeniu jest renowacja mebli. Krzysztof Miruć w programie HGTV pt. "Zgłoś remont" pokazał, jak unowocześnić starą kanapę.

  Porządek – czy jest ktoś, kto go nie lubi? Niestety w większości przypadków możliwy jest on tylko na zdjęciach. W czasach pandemii, gdy zarówno dorośli, jak i dzieci spędzają w domu 24 godziny na dobę nie trudno o plamy, zachlapania i losowe wypadki. Blogerka Agnieszka Kałuża zdradziła więc, jak domowymi sposobami wyczyścić kanapę.

  Pan Mateusz i jego świeżo poślubiona małżonka właśnie wprowadzili się do nowego mieszkania, w którym planują założyć rodzinę. Gdy Małgorzata Socha i Karolina Wilk po raz pierwszy weszły do ich salonu połączonego z jadalnią, zastały tam gołe ściany. Zobacz, co zostawiły po sobie wychodząc. A jak dopasować sofę do wielkości salonu, w którym ma stanąć?

  Ta historia, choć trochę surrealistyczna, wydarzyła się naprawdę. Dwójka Polaków podróżuje po Kanadzie z czerwoną kanapą. Tę kanapę rozstawiają w różnych miejscach, by mogli na niej usiąść różni ludzie i opowiedzieć im o Kanadzie. Skąd taki pomysł? Gdzie już dotarli z kanapą? I jak mieszkańcy Kanady reagują na ich akcję? O tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział Piotr Sobierajski, członek tego duetu i Polak, który mieszka w Kanadzie. Do studia zaprosiliśmy też Katarzynę Bosacką, która wprawdzie z czerwoną kanapą nie ma nic wspólnego, ale przez kilka lata mieszkała w Kanadzie.

  Mieszkasz w małym mieszkaniu, a na święta przyjechała do ciebie rodzina z dziećmi? Gdzie położyć ich wszystkich spać? W Dzień Dobry TVN Anna Jażdżyk z HGTV pokazała gadżety, dzięki którym nie będzie to już problem. Zobaczcie materac z wypustkami, dmuchaną kanapę, przenośne łóżeczko dla dziecka i namiocik dla malucha. Po złożeniu wszystko schowacie w szafie.

  Z badań wynika, że Brytyjczycy chowają swoje drobne w różnych zakamarkach mieszkań. Podobno najwięcej pieniędzy "skitranych" jest w sofach. Po tej informacji Marcin Prokop ruszył w kierunku naszej kanapy, żeby sprawdzić, czy mamy tam ukryte miliony. Zobaczcie, co znalazł...

  W Dzień Dobry TVN czas na podsumowanie mijającego roku. I tak, w ciągu 12 miesięcy gościliśmy 3100 gości, którzy windą do studia pokonali 290 km. Ile kaw wypili? Do kogo Magda Mołek powiedziała: "słodka jesteś, cudowna"? Kto pluł na naszą kanapę? Komu Marcin Prokop pozwolił nasikać w studiu? Kogo tulił do piersi Robert Kantereit? Oj, działo się. Robert (przyp. red.: nasz reporter), dziękujemy za wykonanie dobrej roboty :)

  Masz dość swojego leniwego męża, który zamiast szukać pracy wyleguje się przed telewizorem? Chciałabyś, żeby się zmobilizował i wziął za siebie? Poznaj historie kobiet, których mężowie są darmozjadami! Zobacz kolejny odcinek "Rozmów w toku".