kadra

  kadra

  Przygotowania do mundialu idą pełną parą. Do mistrzostw zostało już niewiele czasu, dlatego nasi piłkarze trenują w Arłamowie w pocie czoła. Z Kamilem Grosickim spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger. Co jest celem naszej kadry na turnieju? Jak Kamil wspiera swoich młodszych kolegów z reprezentacji?

  Bramkarz Artur Boruc postanowił zakończyć karierę w reprezentacji Polski. Jak będzie wspominał 13 lat gry w barwach narodowych? Który mecz rozegrany w reprezentacji był dla niego szczególnie radosny, a który najtrudniejszy? Czego mu będzie najbardziej brakowało po odejściu z kadry? Kto będzie sprowadzał kadrowiczów na złą drogę, kiedy go już nie będzie? Jakie emocje będą mu towarzyszyły podczas jego ostatniego meczu w reprezentacji? Z Arturem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Od poniedziałku trwa zgrupowanie polskich piłkarzy nożnych, którzy szykują się do kolejnych meczów eliminacyjnych do Mistrzostw Świata. Pierwszy odbędzie się w najbliższą sobotę, a drugi - we wtorek. Z Kamilem Grosickim spotkała się z Agnieszka Rylik, aby zapytać o formę i nastroje kadrowiczów. Czy czują presję po remisie z Kazachstanem?

  Po ponad 10 latach gry we Włoszech, w Turcji, Chinach i Azerbejdżanie, jedna z najwybitniejszych polskich siatkarek w historii, Katarzyna Skowrońska-Dolata, wraca do Polski! O tym, dlaczego zdecydowała się grać w polskim klubie i czy polska reprezentacja siatkarska ma szansę ponowić sukces "Złotek" porozmawiała z Agnieszką Rylik. Pani Kasiu trzymamy kciuki!

  Jest młoda ambitna i wie, co chce robić w życiu. Kinga - jedna z niewielu dziewczyn w Polsce, które uprawiają skoki narciarskie! Kiedy zaczęła skakać i jak podobał jej się pierwszy skok?

  Do tej pory spełniał się w roli ojca-trenera. Uczył gry swojego syna. Teraz postanowił wziąć pod swoje skrzydła dzieciaki potrzebujące wsparcia i opieki. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z Jurkiem Dudkiem. Jak w nowej roli trenera młodej kadry czuje się bramkarz?