Julianne Moore

  70. Festiwal Filmowy w Cannes dobiegł końca. Na czerwonym dywanie nie zabrakło polskich twarzy. Kto pojechał do Cannes? Na miejscu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobacz, co Grażyna Torbicka podarowała Julianne Moore, kto pojawił się na pamiątkowym polskim zdjęciu, w jakim charakterze na festiwal wybrała się Jessica Mercedes i dlaczego Monika Olejnik wzbudziła zainteresowanie mediów swoim ubiorem na premierze najnowszej produkcji Romana Polańskiego.

  Julianne Moore i Susan Sarandon to legendy kina. Są również ambasadorkami L’Oréal Paris, która współpracuje z Festiwalem w Cannes. Polska ambasadorka marki, Grażyna Torbicka spotkała się z nimi podczas 70. urodzin festiwalu. Jak aktorki rozumieją hasło marki: "Jesteśmy tego warte"? Polskiej dziennikarce opowiedziały o swoich początkach kariery. Jak stosunek Hollywood do kobiet po pięćdziesiątce zmienił się na przestrzeni lat? Kto je inspiruje?

  Na ekrany wchodzi ostatnia część Igrzysk śmierci. Ta historia napisana przez Suzanne Collins, wyprodukowana przez Ninę Jacobson i zagrana przez Jennifer Lawrence jest idealnym pretekstem, aby porozmawiać o roli kobiet w Hollywood. Przy okazji europejskiej premiery filmu dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Julianne Moore i Elizabeth Banks.

  Jak wybiera kolejne filmy, w których zagra i jak udaje jej się pogodzić macierzyństwo z pracą na planie filmowym? Czy nadal emocjonuje się kolejnymi nominacjami do Oscara i czy to będzie jej rok, czy dostanie wreszcie zasłużoną statuetkę? Z Julianne Moore rozmawiała Anna Wendzikowska.

  Ma na swoim koncie 4 nominacje do Oscara. Anna Wendzikowska spotkała się z Julianne Moore. Już niebawem rozdanie Oscarów. Czy aktorka wciąż emocjonuje się przez nominacjami do tej prestiżowej nagrody? Już w tą sobotę na wywiad naszej dziennikarki z aktorką. Zapraszamy od 8:30!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Julianne Moore - jak wybiera role, za które dostaje się Złotego Globa? Jak wyglądałoby życie na czerwonej planecie? O tym - polski fizyk, który dwa tygodnie spędził w marsjańskim symulatorze. Oprócz tego - jak rozwijać w dziecku talent: Chajzer, Rubik i Janiak, a na koniec discopolowy talent i Król tej muzyki Zenon Martyniuk! Zapraszamy w sobotę od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Główna postać filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos" to silna kobieta. Czy to znaczy, że kino podąża w kobiecym kierunku? Że będzie coraz więcej dobrych ról pisanych dla silnych kobiet? O tym, w niedzielę w Dzień Dobry TVN, Anna Wendzikowska porozmawia z Julianne Moore i Elizabeth Banks. Zapraszamy do Dzień Dobry TVN od 8:30!

  Już w sobotę, w naszym studiu, będziemy gościć Zbigniewa Bródkę - mistrza olimpijskiego z Soczi 2014. Towarzyszyć mu będzie żona. To pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 m.

  Film "Non-Stop" to opowieść o agencie federalnym, który musi sobie poradzić z porwaniem samolotu i z samym sobą... Z odtwórcami głównych ról w filmie, Julianne Moore i Liamem Neesonem, spotkała się Ania Wendzikowska. Kto się boi latać?

  Właśnie wzięli udział we wspólnym projekcie. Film "Non Stop" to opowieść o agencie federalnym, który musi poradzić sobie z porwaniem samolotu oraz z własnymi demonami. Anna Wendzikowska spotkała się z aktorami. Czy boją się latać? Bądźcie z nami w weekend!