Julia Cymbaluk

    Julia Cymbaluk

    Dzisiaj rusza trzecia edycja MasterChefa Juniora. Jaka atmosfera panowała na planie programu? Zapytaliśmy o to jurorów programu Annę Starmach i Mateusza Gesslera. Obok nich usiadły zwyciężczynie dwóch pierwszych edycji: Natalia Paździor i Julia Cymbaluk. Nadal gotują? Co zrobiły z nagrodą pieniężną? Co chcą robić, kiedy dorosną?

    W kuchni Dzień Dobry TVN zwyciężczyni MasterChefa Junior, Julia Cymbaluk, podzieliła się przepisem na swoje popisowe danie: raki na tronie. Młoda kucharka, z pomocą Anny Starmach przygotowała również polędwiczki z purée kasztanowym, szparagami i czarną soczewicą oraz figi z kremem migdałowym na sosie truskawkowym i pokruszonymi ciasteczkami. Skorzystajcie z jej przepisów!

    Dziś wieczorem finał programu MasterChef Junior. Wygra, z pewnością, dziewczynka! W Dzień Dobry TVN gościliśmy jurora i dwie finalistki. Jakie są mocne strony Julii i Zosi, czy w przyszłości chciałyby otworzyć własną restaurację i czego możemy spodziewać się w dzisiejszym odcinku? Na wszystkie te pytania odpowiedzieli nam Michel Moran, Julia Cymbaluk i Zosia Zaborowska. Zapraszamy o 20.00 do TVN!