Joanna Mucha

    Joanna Mucha

    Wbrew pozorom wybór papieru toaletowego jest sprawą wagi państwowej. Ten używany w Sejmie podczas przetargu otrzymuje punkty za: stopień bieli, zapach po zamoczeniu, stopień pylenia, wytrzymałość, estetykę wykonania, równomierność wybarwienia, gramaturę artykułu, chłonność, odporność na rozwarstwienie, miękkość i delikatność oraz łatwość wyciągania z pojemnika. Jaki papier wybraliby dla posłów Polacy? Czy istnieje idealny papier toaletowy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer przeprowadził własne testy... ;-) Po tym teście inaczej już spojrzysz na papier toaletowy!

    Z raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wynika, że w ciągu ostatnich 20 lat w naszym kraju trzykrotnie wzrosła liczba dzieci z nadwagą. Mamy nie stosują się do rad dietetyków i zaleceń żywieniowych, szkoły na dobre nie wycofały śmieciowego jedzenia. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Joanna Mucha, Ewa Pacuła oraz dietetyczka Agata Ziemnicka-Łaska. Czy można coś zrobić, by ze szczupłych dzieci nie wyrośli otyli dorośli?

    Afera solna, Stadion Narodowy, wygwizdany Ronaldo czy minister Joanna Mucha? Jakie wydarzenia w naszym kraju wprawiły Was w zdumienie, jakie zaniepokoiły, a jakie po prostu rozbawiły?