Jessie Ware

  Jessie Ware

  Jessie Ware odwiedziła Polskę ponad 10 razy. Dlaczego tak bardzo spodobało jej się w naszym kraju i czemu ciągle chce do nas wracać? Mówi się, że urodzenie dziecka zmienia głos i duszę artystki. Czy tak się stało i w jej przypadku? "Mam lepszy głos odkąd urodziłam córkę" - przyznała piosenkarka. Czy od zawsze chciała zająć się muzyką? Dlaczego nie poszła w ślady taty dziennikarza?

  Jessie Ware to angielska piosenkarka i autorka tekstów. Na swoim koncie ma m.in. płytę Tough Love, która w Polsce pokryła się podwójną platyną. Teraz artystka powraca z nowym albumem Glasshouse. Dlaczego do promocji tej płyty wybrała piosenkę Alone? Jak szło jej pisanie tekstów, kiedy była w ciąży? Zastanawia się czasami, w jakich okolicznościach fani słuchają jej muzyki? Czy ktoś się oświadczył podczas jej koncertu? Jakiego świata pragnęłaby dla swojej córki? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Dla angielskiej piosenkarki Jessie Ware rok 2014 był wyjątkowo ważny. Wtedy właśnie wyszła za mąż za kolegę z dzieciństwa - Sama Burrowsa. Dlaczego ślub odbył się w Grecji? Całą rozmowę z piosenkarką zobaczycie w niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Dziś wieczorem Jessie Ware wystąpi podczas finału akcji " Zwykły Bohater". W studiu Dzień Dobry TVN powiedziała nam skąd wziął się jej sentyment dla Polski, skąd czerpała inspiracje do swojej nowej płyty i kto jest jej największym bohaterem! Na zakończenie programu wykonała utwór: You & I (Forever)!

  Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30, a w programie: 5 hamburgerów w 10 minut i 17 ciastek w 16 sekund! Pete Czerwinski... kiedyś chory na anoreksję – dziś rekordzista Guinness’a w jedzeniu na czas. W programie także: Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – Irena Santor oraz tuż po finale - najbardziej utalentowany człowiek w Polsce. Jessie Ware - gwiazda, w której zakochaliśmy się od pierwszego usłyszenia. Zapraszamy w imieniu Magdy Mołek i Marcina Mellera!

  Trzech finalistów i tylko jeden zwycięzca. Co działo się za kulisami finału czwartej edycji X Factor? Czy Artem Furman spodziewał się, że wygra program? Jak X Factor zmienił życie Ewy Farnej? Jak Artem wspomina występ z Jessie Ware? Dlaczego rzucił studia, kraj i ...dziewczynę?

  Jessie Ware to córka Johna Warea, dziennikarza BBC. To artystka, która swoją przyszłość zawsze wiązała z dziennikarstwem sportowym. Na szczęście dla publiczności wybrała śpiew. Na naszej scenie wykonała utwór „Wildest Moments” z płyty „Devotion”.