Jarek Kuźniar

  Jarek Kuźniar

  To były bardzo pracowite 293 dni, w trakcie których przygotowaliśmy dla Was 859 godzin najświeższych i najciekawszych informacji. W tym roku nasi reporterzy - w poszukiwaniu ciekawych tematów - pokonali dystans równy odległości Księżyca od Ziemi. Do swoich królestw zapraszali nas bardzo znani ludzie. Było zabawnie, ale też wzruszająco. Oto krótkie podsumowanie tego, co działo w się w ciągu minionego roku.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: dlaczego wydaje nam się, że w porównaniu do innych pracujemy najciężej na świecie? O tym psycholog Robert Rutkowski. Następnie: oblicze zdrady według Kasi Kwiatkowskiej i Jarka Jakimowicza - którzy mężczyźni są do niej najbardziej skłonni? A na koniec: trenuj jak bestia, wyglądaj jak piękność! Podczas jakich ćwiczeń to motto przyświecało Tomkowi Choińskiemu? Startujemy o 8.00!

  Czeczenka Zargan Nasordinova jest mamą czwórki dzieci, po ucieczce z ojczyzny zamieszkała z najmłodszym synem w Warszawie. Polka Anna Kaszubska jest mamą trzech córek, z wykształcenia pedagogiem, autorką bajek dla dzieci. Różni je niemal wszystko - pochodzenie, poglądy, wychowanie, język, kultura, religia, a łączy samotne macierzyństwo i życie naznaczone chorobą. W Dzień Dobry TVN powiedziały o swojej niezwykłej przyjaźni i książce, która dzięki niej powstała. Musicie posłuchać tej historii. Jarek Kuźniar też nie mógł powstrzymać wzruszenia.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: urządzenie, które może być pomoce w rozwiązaniu gryzącego problemu. U nas młodzi naukowcy, którzy skonstruowali urządzenie wyłapujące kleszcze. Oprócz tego: "Piąta Fala" i Chloë Grace Moretz - czy jesteśmy sami we wszechświecie? Następnie: bogaty - biedna, wyksztłcony i niewykształcona. Porozmawiamy o granicach współczesnego mezaliansu. A na koniec: Polak na burmistrza Londynu? Poznajcie Jana Żylińskiego! Bądźcie z nami w piątek od 8:00!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: piękne stroje, wielkie pieniądze i sukces? O prawdziwym świecie wielkiej mody: Zuzanna Buchwald. W programie także: Maciej Musiałowski muzycznie, a Magda Kumorek w roli mamy - dowiemy się, jak uchronić dziecko przed wielogodzinnym przesiadywaniem przed komputerem. A na koniec: Tomasz Choiński i szwaczki - kto kogo nieźle wyćwiczył? Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarek Kuźniar.

  W środę w Dzień Dobry TVN: pomysł, który wzbudza wiele emocji i jeszcze większe protesty - rozmawiamy o tym, jakie mogą być skutki zaostrzenia prawa aborcyjnego. Oprócz tego: przez 40 lat przeżyli niejedno randez vous i mogą czuć się prawdziwymi królami życia - na naszej scenie ponadczasowy Kombii. A na koniec coś w co trudno uwierzyć: wyskoczyła ze statku i przez cztery godziny dryfowała w wodzie - sprawdzamy, jaki może być finał małżeńskich kłótni. Zaczynamy o 8.00!

  Mama Barbara Schaefer-Kobyłczyk i córka Katarzyna Banasik prowadzą rodzinny zakład, który od ponad 100 lat produkuje figury sakralne. Obie Panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Powiedziały nam o wspólnej pracy i klientach zakładu. Dowiedzieliśmy się również, którzy święci sprzedają się najlepiej. Co sądzicie o pomyśle Ani Kalczyńskiej, by Jarek Kuźniar został patronem internetu? :)

  Z okazji Dnia Mężczyzny Ania Kalczyńska przygotowała dla Jarka Kuźniara kawkę i... jajecznicę. A wszystkim Panom życzymy życia bezstresowego, auta sprawnego, miłej teściowej i do pomocy gotowej:)

  Jarek Kuźniar nie zapomniał o Dniu Kobiet i przygotował coś specjalnego dla Ani Kalczyńskiej. Zobaczcie, co... Wszystkim Paniom życzymy, by przez cały rok były tak dobrze traktowane przez Panów, jak dzisiaj. Wesołego goździka! ;)

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: terapia w kategorii "eksperyment medyczny" - dr Bachański, który w leczeniu dzieci stosował marihuanę o tym, czy metoda ta znajdzie szerokie zastosowanie w Polsce. Następnie: moda dziecięca dla wybranych - co chętnie noszą mali modnisie? A na koniec: toksyczne garnki versus zdrowe gotowanie - Katarzyna Bosacka doradzi, w czym przygotowywać posiłki. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarek Kuźniar.

  Mamy dla Was łamigłówkę. Policzcie owoce i podajcie prawidłowy wynik. Jaka jest odpowiedź i czy prowadzący Dzień Dobry TVN poradzili sobie z tym zadaniem? Zobaczcie!

  Jarku, z okazji kolejnej rocznicy Twojej osiemnastki życzymy Ci, aby uśmiech nie schodził z Twojej twarzy, ludzie, którzy Cię otaczają byli życzliwi, a zaplanowane podróże - niezapomniane. Sto lat! :)

  Osoby z syndromem Resting Bitch Face, czyli pozornym niezadowoleniem na twarzy odbierane są zazwyczaj negatywnie. W wielu przypadkach takie postrzeganie jest niesprawiedliwe, ponieważ są one tak naprawdę "całe wewnętrznie uśmiechnięte" i zadowolone. Właśnie do tej grupy należą goście Dzień Dobry TVN: aktor Krzysztof Materna i modelka Jagoda Judzińska. Do studia zaprosiliśmy także specjalistkę ds. mowy ciała Dianę Nowek, aby zapytać, na podstawie jakich cech twarzy ludzie są oceniani. Zobaczcie, jak wygląda "zagotowany" Jarek Kuźniar :)

  Monika Drożyńska, z potrzeby spotykania się z ludźmi i dzielenia się z nimi swoją pasją, założyła szkołę haftu dla pań i panów. Przychodzą do niej pracownicy korporacji, prawnicy, właściciele restauracji i aktorzy. Jedną z jej kursantek jest Karolina Pałys. W Dzień Dobry TVN panie powiedziały, co daje im wspólne haftowanie i jakie wzory najczęściej wyszywają - i nie są to kwiatki ;) Zobaczcie, co Monika wyhaftowała dla Jarka Kuźniara.

  Po czterdziestce w kościach twarzy ubywa około łyżeczki kośćca, a to powoduje zaburzenie linii żuchwy. Ubywa nam też tkanki tłuszczowej - głównie w okolicach policzków. W efekcie skóra twarzy zaczyna opadać. Dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging potrafi temu zaradzić. Zobaczcie, jakie zabiegi proponuje w takim przypadku.

  Najlepszym polskim zawodnikiem MMA w kategorii do 70 kg jest 23-latek z Tychów Marcin Held. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby porozmawiać o początkach jego kariery i fenomenie tego sportu. Jak nasz gość radzi sobie z porażkami? W studiu doszło też do zwarcia - Marcin pokazał na Jarku Kuźniarze, jak należy wykonać jeden z chwytów kończących walkę. Zobaczcie, czy nasz prowadzący wyszedł z tego cało :)

  Golenie maszynką, woskowanie i depilacja depilatorem to najtańsze sposoby usuwania nadmiernego owłosienia. Niestety nie dają długotrwałych efektów. Aby usunąć owłosienie na stałe, należy użyć lasera. Dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging pokazał nam, jak wykonuje się ten zabieg. Dowiedzieliśmy się również, dla kogo ta metoda jest najskuteczniejsza, po ilu zabiegach widać już jakiś efekt i, czy usuwanie włosów laserem boli.

  Jarosław Kuźniar - jeden z najbardziej znanych i niestety hejtowanych dziennikarzy w Polsce - został zaproszony do udziału w akcji "Ryj Kuźniara", która jest częścią społecznej kampanii HejtStop. O hejcie w sieci i walce z nim rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z koordynatorką wspomnianej akcji Joanną Grabarczyk oraz bohaterem kampanii Jarkiem Kuźniarem. Jak nasz prowadzący radzi sobie z hejtem? Czy go dotyka?

  W piątek w Dzień Dobry TVN pod osłoną nieba i spadochronu - Ula Chincz i jej pierwszy skok ponad 200 km na godzinę. Następnie twarz w kolorach tęczy, świński ryj, pejsy i nabotoksowane usta - co tak naprawdę kryje się za kontrowersyjnym zdjęciem Jarosława Kuźniara? A na koniec nie mamy nic do ukrycia - badamy, czy jednorazowa przygoda seksualna może mieć działanie terapeutyczne. Jesteśmy z Wami jutro o 8.00!

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop uznał, że Jarek Kuźniar ma świński ryjek. Czy to stwierdzenie ma związek z domniemaną niechęcią do siebie obu panów? A może chodzi o coś zupełnie innego?

  Usta z wiekiem starzeją się - robią się coraz cieńsze i mniej jędrne. O tym, jak je odmłodzić w gabinecie medycyny estetycznej powiedział w Dzień Dobry TVN dr n. med. Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz i wykładowca elitarnej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej Anti Aging.

  Zespół LOR założyły niezwykle utalentowane nastolatki: Jagoda Kudlińska, Julia Skiba, Julia Błachuta i Paulina Sumera. W Dzień Dobry TVN powiedziały nam, skąd wziął się pomysł na nazwę grupy, kiedy powstanie ich pierwsza płyta i co je inspiruje. Zobaczcie, jakie rady dawał im Jarek Kuźniar? Nasz prowadzący obsypał dziewczyny wieloma komplementami.

  W środę w Dzień Dobry TVN rodzinny interes, który nasuwa wiele pytań - tylko u nas rodzina z Poznania, która na żywo transmituje swoje prywatne życie. W programie także coś, co łączy rodzinę w inny sposób - Robert Moskwa z żoną o wspólnych sportowych pasjach. Oprócz tego kozi ser w Sowiej Woli - co tym razem odkrył nasz kulinarny śledczy Mikołaj Rey? A na koniec: co zrobić, żeby dopalacze nie szły w parze z naszymi dziećmi? Ania Kalczyńska i Jarek Kuźniar zapraszają o 8.00!