Janusz Panasewicz

  Janusz Panasewicz

  Filip Chajzer ruszył w miasto na poszukiwanie prawdziwych, szkolnych miłości, które przetrwały próbę czasu. Czy udało mu się dowiedzieć, co w tych uczuciach z dawnych lat jest takiego, że potrafimy je pamiętać po wielu latach? O swoich "pierwszych miłościach" opowiedzieli nam w Dzień Dobry TVN - Joanna Przetakiewicz, Conrado Moreno i Janusz Panasewicz. Czy ich zdaniem kiedyś, w czasach bez portali społecznościowych i telefonów komórkowych było bardziej romantycznie.

  W zeszłym roku zespół Lady Pank obchodził swoje 35-lecie. Przez te lata wydali ponad 20 płyt, które biły rekordy sprzedaży. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, aby porozmawiać o ich pobycie w Stanach Zjednoczonych. Dlaczego wtedy nie udało im się zrobić kariery w Ameryce? Dlaczego nie chcieli być supportem Madonny? Naszych gości zapytaliśmy również o życie prywatne i plany zawodowe. Jakimi są ojcami i dziadkami? Planują kolejną płytę?

  Janet Jackson w wielu 50 lat urodziła pierworodnego syna. Andrzej Piaseczny wydaje nową płytę, a Filip Chajzer będzie prowadził program o piersiach i miesiączkach. Czy 2017 będzie dobrym rokiem dla gwiazd? Kogo Janusz Panasewicz i Rafał Brzozowski zabierają za kulisy koncertów? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy, które pojawiały się podczas sylwestrowej zabawy w Warszawie "Hello 2017!".

  Agnieszka Jastrzębska wkradła się z kamerą za kulisy Sylwestra z TVN, aby sprawdzić jak wygląda nieoficjalna strona imprezy. Zobaczcie co pod sylwestrowymi kreacjami mieli: Patricia Kazadi, Filip Chajzer, Marcin Prokop, Rafał Brzozozwski, Igor Herbut, Anna Wyszkoni, Kasia Stankiewicz, Cleo, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół Kombii, Janusz Panasewicz i Olivier Janiak. Dowiecie się również: gdzie podziały się buty Prokopa, za co Chylińska przeprosiła Jastrzębską, kto dba o to aby kreacje Ani Wyszkoni idealnie na niej leżały i ile stylizacji przygotował na imprezę Olivier Janiak.

  Czego boi się mężczyzna gdy dowiaduje się, że zostanie ojcem i kiedy ten strach ustępuje? Z Januszem Panasewiczem i Szczepanem Twardochem rozmawialiśmy o ojcostwie czyli najważniejszym zadaniu w życiu mężczyzny. Kiedy "pojawia się moment totalnie świadomego ojcostwa"?

  Lady Pank to jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka. Na swoim koncie zespół ma bardzo wiele płyt i przebojów. W tym roku obchodzi swoje 35-lecie. O historii grupy, najnowszej płycie i planach rozmawialiśmy z Janem Borysewiczem kompozytorem, gitarzystą i liderem Lady Pank Janem Borysewiczem oraz wokalistą Januszem Panasiewiczem. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Jana z okazji jego urodzin.

  Lady Pank to jedna z najpopularniejszych grup rockowych w Polsce. Od ponad 30 lat na ich koncerty przychodzą rzesze fanów. Zespół niczym Titanic z ich piosenki jest niezatapialny. Przetrwał wszystkie kryzysy i działalność solową obu liderów - Janusza Panasewicza i Jana Borysewicza. Jaki jest ich przepis na długowieczność i jak tyle lat ze sobą wytrzymują? Jak nazywa się ich ostatnia płyta? Czy pracują już nad nową? Co myślą o zaangażowaniu artystów w politykę? Zespół gościł w Dzień Dobry TVN.

  W marcu 2014 roku ukazał się solowy album Janusza Panasewicza: „Fotografie”. Na scenie Dzień Dobry TVN artysta przedstawił drugi singiel z tej płyty: „Autostradą…”. Podoba się Wam?

  Trwają poszukiwania sobowtóra młodego Janusza Panasewicza, który zagra w teledysku do piosenki lidera Lady Pank „Autostradą". Czy dostał już jakieś propozycje? Kiedy ukaże się teledysk do ulubionej piosenki Doroty Wellman "Tępy nóż"? Do jakiego zwierzęcia jest podobny Janusz? Artysta był naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN.

  Mógł zostać łyżwiarzem albo pływakiem, a został... rockmanem. Wędkarz, fan koszykówki, ale przede wszystkim tata dwóch, prawie 7-letnich bliźniaków - Bruna i Juliusza oraz 34-letniego Wojtka. Janusz Panasewicz w studiu Dzień Dobry TVN odsłonił swoje inne oblicze.

  Kinga Rusin dowiedziała się jak wygląda "nowe życie" Janusza Panasewicza, czy rzeczywiście zaraz po koncercie wraca do domu by realizować się w roli ojca i co śpiewa synom w domowym zaciszu. Muzyk odpowiedział też, na Wasze pytania, na czacie Dzień Dobry TVN!

  Są legendą polskiego rocka. Każdy zna ich "Fabrykę małp" i "Marchewkowe pole". Jak udało im się przetrwać aż 30 lat bez muzycznego rozwodu? O skandalach, rozpiętym rozporku, chłopaku z mokrą głową, o iskrach gitar i tantrycznym seksie opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN Janusz Panasewicz i Kuba Jabłoński. Skąd pomysł na nowe aranżacje utworów i co łączy Lady Pank z Puccinim i Offenbachem?