jankes

    jankes

    Polscy influencerzy wybrali się do Londynu na premierę nowego telefonu Huawei.Tam, w bardzo sprzyjających okolicznościach mieli okazję testować nowy telefon, który dzięki swojej sztucznej inteligencji współpracuje z właścicielem. Kto należy do #TeamHuawei? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

    Sen jest w naszym życiu niezbędny. Wpływa na samopoczucie i zdrowie. Ważne jest, by spać wystarczająco długo i w odpowiednim momencie dnia. Jak nasze ciało reaguje na niedobór snu? O której godzinie powinniśmy rozpoczynać pracę? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy zwolenników późnego wstawania - Piotra Najsztuba, dziennikarza i Michała Piróga tancerza, jurora „You Can Dance” oraz Krzysztofa Jankowskiego „Jankesa” dziennikarza radiowego, który od 14 lat wstaje o piątej rano.

    Prezenter radiowy Joe Kohlhofer zrobił swoim słuchaczom wyjątkowy prezent - puścił w audycji 24 razy z rzędu piosenkę "Last Christmas". Czy naszym radiowcom również zdarzyło się zadrwić na antenie? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Krzysztof Jankowski „Jankes” oraz Piotr Kędzierski „Kędzior”. Jak słuchacze zareagowali na piosenkę "Last Christmas", którą Jankes puścił w lipcu? I w jaki sposób Kędzior uczynił z żartu heppeningową tradycję?