jak odnieść sukces

    Beyoncé jest jedną z najpopularniejszych światowych piosenkarek, która odniosła sukces dzięki ciężkiej pracy. Niewiele osób wie jednak, jak wyglądała jej droga do sukcesu. Teraz z okazji swoich 40. urodzin wokalistka udzieliła wyczerpującego wywiadu, w którym rozliczyła się z przeszłością.

    Stefan Batory jest twórcą popularnej w Polsce i na całym świecie aplikacji do rezerwowania usług z sektora zdrowia i urody. Biznesmen pochodzący z Kolbuszowej na Podkarpaciu na co dzień mieszka i pracuje w Dolinie Krzemowej. O swoim sukcesie opowiedział w Dzień Dobry TVN.

    W wywiadach ludzie powszechnie uważani za ludzi sukcesu, jak Mark Zuckerberg czy Steve Jobs, wielokrotnie opowiadali o swoich porannych nawykach. Utrzymywali, że to właśnie codzienna rutyna i dobrze rozpoczęty dzień były kluczami ich sukcesu. Jak wziąć z nich przykład? W Dzień Dobry TVN opowiadała o tym dziennikarka, Aga Kozak.

    Poradniki Andrew Matthewsa zostały przetłumaczone na 42 języki, a na jego wykłady motywacyjne przychodzi bardzo wiele osób szukających szczęścia. Czy rzeczywiście szczęście można wypracować? Co robić, by poczuć się szczęśliwym? Jak nauczyć się pozytywnego myślenia? Z autorem bestsellerowych poradników rozmawiała prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.