Jacek Majchrowski

  Kąpiele leśne, spływy kajakowe, czy może treningi fitness?

  "Na tym trzeba się skupić".

  Kraków to z całą pewnością jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jak prezentuje się w okresie przedświątecznym? Co warto w nim zobaczyć? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Co przyciąga turystów do Krakowa i czy Kraków kiedykolwiek pustoszeje? O atrakcjach Krakowa rozmawialiśmy na bulwarach wiślanych Krakowa z prezydentem miasta prof. Jackiem Majchrowskim. - Prawie 20 proc. krakowian żyje z szeroko rozumianej turystyki - wyjaśnia w Dzień Dobry Wakacje prof. Majchrowski. Czym Kraków kusi turystów? Dlaczego w Krakowie nawet pszczoły czują się bardzo dobrze? I co prezydent Krakowa robi po godzinach urzędowania?

  W Krakowie odbędzie się świąteczny koncert kolęd z udziałem gwiazd. Będzie można go obejrzeć na antenie TVN w najbliższą niedzielę po 20.00. Kto w nim wystąpi? Kto go poprowadzi? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska rozmawiała z prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim.

  Prezydent Karkowa Jacek Majchrowski opowiedział w programie Dzień Dobry Wakacje, dlaczego warto przyjechać do Krakowa. Co można zobaczyć w Krakowie poza Wawelem i Starym Miastem?

  Światowe Dni Młodzieży w Krakowie już za nami. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki poprosił Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego o ich podsumowanie. Co miasto zrobiło, aby zapewnić bezpieczeństwo młodzieży?